Práce a vzdělání

Mějte ve skladovaných zásobách systém

seznam
pixabay.com

Pracujete ve firmě, jejíž součástí jsou velké sklady a vy jste je snad dostala na starost právě chod skladu? V dnešní době je mnoho činností, které zastávají ženy, ač by se dalo očekávat, že se jim budou věnovat právě muži. Nelámejte si hlavu a přečtěte si zde několik typu na to, jak se z takové práce nezbláznit, naopak najít způsob, jak nad tím vyzrát a blýsknout se před svým nadřízeným.

Zjistěte dosavadní systém

Sklad, který jste právě dostala nestarosti, musel doposud nějakým způsobem fungovat. Zjistěte si od předchozího zaměstnance, jaký řád a systém nastolil a jak to v praxi fungovalo. Je jasné, že když si kdokoliv na sklad přijde a jen vezme to, co chce a odejde, tak to fungovat nebude a vy rozhodně nebudete mít přehled o tom, co na skladu máte a co ne.

Vytvořte si plán

Ze zjištěných informací jste zjistila, že to není zcela podle vašich představ? Zkuste se vytvořit plán, který by mohl fungovat. Na začátku byste neměla rozhodně zapomenout na inventuru veškerých zásob. Všechny stavy zásob byste měla mít nejlépe v elektronické podobě a pravidelně by se do nich měly zaznamenávat veškeré úbytky. Jednodušeji se vám pak budou veškeré zásoby dokupovávat a doplňovat.

Dbejte na jasné značení

Aby byl celý sklad přehledný, vše by mělo mít své jasné místo, které bude zřetelně označeno. Nebudete mít pak ani vy, ani další pověření zaměstnanci se na skladě orientovat. Samozřejmě by mělo být i správné skladování. Pokud tedy budete mít na skladě naftu, budete ji skladovat v předepsaných nádržích na naftu, nikoliv například v sudech na vodu. A takto by to mělo být jednoduše se vším.

Závěr

Když bude mít vše jasné značení, bude to skladováno ve správných nádobách a nastolíte pevný řád, který bude platit pro všechny, jistě se vám podaří vytvořit pracoviště, na kterém nebude panovat zmatek.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top