Domov

Skvělé služby, kterými vás mohou realitky nečekaně zaskočit

pixabay.com

Realitní trh je opravdovou džunglí, kde jen ti silní dokáží přežit. A přesně proto se snaží jak realitní makléři, tak i celé společnosti stále budovat větší portfolio spokojených klientů, a především unikátních služeb pro maximální rozsah možností v rámci spolupráce s klienty. Čím by vás mohli překvapit?

Úklidové a stěhovací práce již nemusí řídit externí společnosti

Pokud potřebujete z jakéhokoliv důvodu stěhovat byt, či uklízet svoje nemovitosti, tak nemusíte už dávno řešit hledání a spolupráce s externími společnostmi. Mnohé realitní kanceláře jsou schopné nabídnout své služby i v tomto spektru, díky tomu že jsou běžnou součástí správy nemovitostí u nás. Pokud tak potřebujete uklízet takové typické prostory jako jsou kanceláře, či společné prostory ve vlastněném domě, tak jsou vám tyto doplňkové služby jednoduše k dispozici.

Správa bytů, domů a dalších nemovitostí jako podpora pro klienty

Velice častá a oblíbená věc, která se na trhu ukázala v poslední době a denně si získává nové zastánce. Správa bytů a dalších nemovitostí je služba realitních kanceláří, kdy získáváte možnost pronajímat svoji nemovitost téměř bez jakýchkoliv rizik, a navíc s tou výhodou, že se spousty povinností na základě plné moci zbavujete a předáváte jej do pravomoci realitních kanceláří. Nemusíte tak řešit takové obtíže jako je neplacení nájemného či shánět pohotovost v moment nehody.

Konzultace a pomoc i bez prodeje

Pokud potřebujete prodat nemovitost, tak už dávno neplatí, že buď u nás anebo nic. Realitní kanceláře velice často nabízejí možnost konzultace cen či dokonce přípravy prostorů k prodeji tak, aby mohl být prodej nejefektivnější. Pochopitelně vám rovnou nabídnou i svoje možnosti odkupu, které často stojí za zvážení, ale nejsou podmíněné pomocí v oblasti správného zpracování a podání nabídky.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top