Domov

Moderní, klasická nebo rustikální kuchyně. Která si získá vaše sympatie?

pixabay.com

Vždy se bavíme o kuchyních, ale rozdíly mezi nimi jsou až neuvěřitelně velké. Moderní, klasické a rustikální kuchyně, se dají shrnout jako nejčastější směry, které se používají při tvorby kuchyní jako takových. Každá má svoje výhody a specifika, ale pochopitelně i svoje nevýhody. Společně si ty nejzásadnější projdeme a necháme na vás, která kuchyně nakonec vyhraje vaše sympatie.

Moderní kuchyň plná estetiky

Pokud bychom chtěli něčím přímo charakterizovat moderní kuchyně, tak bude estetika to nejlepší slovo. Moderní povrchy jsou totiž většinou plastové pokryvy nebo dokonce nerezové plochy. Všechny mají společné to, že jsou vysoce estetické a navíc i sterilní. O moderní kuchyň je tak jednoduché se dobře starat. Navíc můžete počítat i s tím, že je jednoduchá na pohled a ačkoliv někomu může přijít strohá, je nejefektivnější.

Klasické kuchyně jsou dnes vzácností

Klasické kuchyně jsou buď většinou dochované v originálních interiérech, nebo se jedná o kuchyně na míru. Vesměs jde o to, že jsou klasické kuchyně naopak hodně přezdobené. Máme tady spoustu doplňků, záclonek, ozdob a menších i větších extra úložných prostorů. Jedná se o kuchyni, která může modernímu člověku přijít až zmatená. Každopádně je ale unikátní příjemným vzhledem, a budete se v ní cítit dokonale.

Rustikální kuchyně jako cenová elita

Jak koupené, tak dokonce i kuchyně na míru, které jsou dělány z rustikálních materiálů, se dají poznat hlavně podle vyšší pořizovací ceny. Tato vyšší pořizovací cena ale zároveň znamená kvalitu materiálů. nejčastěji jsou rustikální kuchyně řešené pomocí různých druhů dřevěných materiálů. ty jsou podle druhu kuchyně různě vyřezávané a zdobené. Na oko se tak může i více podobat spíše klasické, než moderní kuchyni. Největší nevýhodou je tady pořizovací cena.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top