Móda a trendy

Módní trendy na léto, které rozhodně nikdy nezestárnou

Celá řada módních trendů se řídí především podle období, do kterého spadají. Díky tomu se tak můžeme potkávat s typickými letními módními trendy, které se rok, co rok vracejí. Každým rokem jsou pochopitelně odlišné, ale základy se příliš nemění.

Dnes se tak v rámci krátké exkurze do dámské módy podíváme na to, jaké módní styly jsou oblíbené v rámci letních měsíců. A také jaké doplňky k nim rozhodně patří nejčastěji.

Léto v rámci chladnějších barev

Chladné barvy jsou přitom naprosto základním parametrem, který bychom měli zvolit v případě, kdy budeme vybírat letní prádlo. Tmavé barvy jako černá, tmavě rudá a podobně, totiž sice vypadají skvěle a všeobecně jsou opravdu velice oblíbené, ale táhnou spoustu tepla, které pak i dobře udržují. Vedle toho světlé barvy dělají pravý opak. Mezi typické světlé barvy, které jsou v soudobé módě velice oblíbené, jsou například světle růžová, béžová, bílá, ale dokonce i takové jako blankytně modrá.

Volné střihy a jemné látky

Přes léto rozhodně nejsou tou nejpříjemnější volbou právě střihy, které jsou vyloženě na tělo. A to už jenom proto, že jsou dělány buďto z těžkých látek, nebo namísto toho jsou dělané z velkého množství umělých látek, které nemají takovou dovednost větrat jako jemná bavlna. Proto se tak nosí hlavně jemné bavlněné oblečení, které dokáže dokonale větrat a nepřitahuje zbytečně moc tepla.

Doplňky a šperky v podobném duchu

Všechny doplňky, a především samotné dámské šperky, vám pak dokáží nabídnout stejný přístup. Postupně od nich odchází vysoká nápadnost, a především se postupně eliminují větší šperky. Namísto toho se používají kvůli pohodlí a menšímu zatížení dámské šperky jemnějšího tvaru a s menšími komponenty. Mimo toho se stejně omezují také další součásti outfitu jako kabelky, pokrývky hlavy a podobné.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top