Móda a trendy

Na jaké parametry u šperků dívky a ženy koukají nejčastěji?

Někomu by se mohlo zdát vybírání šperků pro dívku jako poměrně dost jednoduchá záležitost. Jenže ono ani zdaleka není jednoduché najít přesně to, co dokáže padnout do oka bez jakékoliv výhrady. Ženy i dívky se totiž koukají ve špercích opravdu po každém jednom jediném detailu.

Jednotlivé detaily přitom jsou kolikrát ukryty v takových oblastech, kde byste je ani nečekali. A dnes se podíváme na nejčastější parametry, které dívky a ženy u šperku pozorují.

Tvar a tloušťka náramků a řetízků

U náramků a řetízků opravdu není až tak moc parametrů, které můžeme vybírat. Pochopitelně je tady volba materiálu, kde by každý měl jít na jistotu. Trochu jiné to je ale co se týče tvaru a tloušťky. Některé ženy milují drobné dámské šperky, jiné zase chtějí trošku masivnější řetízky. Extrémně důležité je ale sledovat délku vlasu a úpravu, kterou dívky a ženy používají. Většinou právě ty nejdůmyslnější a nejzajímavější vzory řetízků totiž mohou mít tu chybu, že se do nich chytají vlasy.

Správný typ zavírání náušnic

Náušnice mají ve své podstatě dva typy zavírání. Jedním je jemný závit, na který se šroubuje uzávěr náušnice. Pro některé tvary uší ale toto zavírání může být opravdu extrémně nepříjemné, protože závit zůstává lehce čouhat a může tak bodat za uchem. Pro takové ženy jsou pak naopak vhodnější takové náušnice, které používají drobné klipsy, kde není žádný hrot, co by mohl provokovat.

Oblíbené a neoblíbené kombinace

Pokud kupujete šperk vyloženě ke konkrétní příležitosti, tak byste se měli koukat i na to, jakou kombinaci bude žena či dívka volit. Málokterá si například zvolí zlatý šperk s rudými komponenty v moment, kdy si bude brát modré plesové šaty. Spojení mezi šperkem a oblečením je přitom extrémně zásadní. Proto jej nikdy nepodceňujte!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top