Móda a trendy

Na zimu si vybírejte vždy co nejlepší možnou obuv

pixabay.com

Nedávno v Česku nasněžily první vločky a první noci se začínají dostávat do záporných teplotních hodnot. To znamená, že se blíží období sněhu a námrazy, které je plné naprosto zbytečných úrazů. Mnohým by se dalo zabránit tak jednoduše už jen tím, že by lidé nosili kvalitní obuv určenou do zimy. Dnes se jen ve zkratce podíváme na to, jaká obuv by to kupříkladu mohla být.

Zimní kotníková obuv je skvělá varianta

Kotníková obuv je jedním z velice oblíbených druhů obuvi u žen i slečen. I pánové ji ale mají velice rádi, protože je estetická a dospělá. Pokud ji kupujete přímo v zimní variantě, tak je velká šance, že bude mít kotníková obuv také protiskluzovou podrážku, což je ohromná výhoda. Stejně tak jsou mnohé modely kotníkové obuvi s teplým kožíškem až na klenbu kolem kotníku.

Právě klenba kolem kotníku je extrémně důležitá. Když si dáte záležet a vyšněrujete si tkaničky až na poslední vrchní dírku, tak při kvalitním utažení získáte dokonalou oporu kotníku. V moment špatného nášlapu nebo uklouznutí, tak nejspíš půjdete jednodušeji „k zemi“, ale váš kotník bude v pořádku. Kvalitní kotníková obuv jej totiž ochrání před vymknutím.

Výborná na zimu je i pracovní obuv

Pracovní obuv je překvapivě jednou z nejlepších věcí, které na zimu můžete nosit. I obuv je tak všestranná, nejen pracovní oděvy jako takové. Každopádně můžete počítat s tím, že i tady, a mnohem častěji, potkáte protiskluzovou podrážku.

Většina druhů pracovní obuvi je navíc automaticky vyráběná s vyšší klenbou kolem kotníku, která jej chrání před úrazem. Pracovní obuv může mít nevýhodu v tom ohledu, že nejspíš nebude tak moc pohodlná a přizpůsobivá. Na druhou stranu tady ale můžete počítat s tím, že vám pracovní obuv vydrží podstatně více zim, než většina kvalitních módních kousků.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top