Móda a trendy

Vymýšlíte módní dárek pro přítele? Máme pro vás pár zajímavých tipů!

pixabay.com

Přichází konečně vánoční období. To ale pro mnohé znamená mimo jiné také stres z toho, aby dokázali svým milovaným sehnat něco zajímavého, co budou mít rádi. Především u pánů to občas může být dost obtížné, protože svoje tužby málokdy říkají nahlas.

Jsou to totiž právě dámy, které kupříkladu v ohledu módy, dbají na to. Aby pánové měli něco zajímavého a neobvyklého. Několik tipů, na podobné dárky, vám přineseme v rámci tohoto článku. A půjde o módní doplňky.

Jen málokterý muž pohrdne kvalitními hodinkami

Kvalitní hodinky jsou už po dlouhou dobu let jedním z nejlepších dárků, které můžete pánům věnovat. Opravdu jenom vzácně se stává, že by muž neměl rád hodinky a nevážil si jich. Možností máte na dnešním trhu ohromnou spoustu. Můžete jít od exklusivních značek, většinou Švýcarské produkce, nebo naopak do levnějších, ale plnohodnotných modelů.

Pánské náramky jako zajímavý šperk

Další možností, je výběr některého osobitého šperku. To může být často velký risk, protože pánové bývají v tomto ohledu dost vybíravý. Existují ale možnosti, a není jich tak málo, které se dají brát jako univerzální dárek. Jednou z těchto možností jsou pánské náramky na ruku. Jedná se o šperk, který je unikátní hlavně velkým množstvím provedení. Díky čemuž dokážete obdarovat kvalitně může víceméně jakéhokoliv stylu i postavy.

Košilí není nikdy dost

Pokud máte doma muže, který rád nosí, nebo do práce a školy musí nosit, společenštější oděv, tak zajisté vlastní i celou řadu košilí. Košile je pro pánský společenský oděv naprosto nepostradatelná, ale i tak jich pánové mnoho nemají. Zkuste tedy zapátrat ve fantazii a vymyslet zajímavou košili, kterou si váš přítel oblíbí. Šetřit tady nemusíte vzory, ani barvami. Hlavní je originalita, protože využití, to už si muž zajisté najde.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top