Volný čas

Nadchli jste se pro volejbal? A víte, co pro tento sport potřebujete?

Zdroj: pixabay.com

Volejbal je poměrně oblíbený týmový míčový sport, kterému přichází na chuť stále více lidí. Své fanoušky si nachází jak mezi muži, tak i mezi ženami. Někoho baví letní forma beach volejbalu, jiný dává přednost klasice v podobě halového volejbalu – tak či onak se jedná o sport, ve kterém hrajete v týmu, což je pro mnoho lidí lákavé. Možná i vás volejbal nadchl a chtěli byste se mu věnovat. V tom případě si určitě nenechte ujít následující řádky, ve kterých vám poradíme, co k tomuto sportu potřebujete.

Základem je volejbalový míč

Pokud teprve začínáte a chcete se v tomto sportu postupně zdokonalovat, určitě vám doporučíme pořídit si kvalitní volejbalový míč. S tím si můžete doma pinkat i sami, někdo trénuje o zeď, jiný si míč vyhazuje do vzduchu – záleží jen na vás, jak trénink správné techniky odpalu pojmete. Volejbalové míče jsou zpravidla lehké, vyrábí se v několika provedeních a rozdíly určitě objevíte i mezi konkrétními značkami. Vzhledem k tomu, že právě míč je v tomto sportu klíčový, určitě na jeho kvalitě nešetřete.

Tejpovací pásky

Nejen u volejbalu, ale samozřejmě i u jiných sportů se často hodí tejpovací pásky. S nimi si můžete tzv. zatejpovat různé části těla – nejčastěji se tejpují svaly na rukou nebo na nohou, volejbalisté si kolikrát s pomocí tejpovací pásky slepí několik prstů k sobě, čímž zabrání špatnému úderu a možnému zranění prstů.

Kvalitní obuv

Pakliže o volejbalu alespoň něco víte, pak vám určitě nemusíme říkat, že se při tomto sportu kolikrát i hodně naběháte, často se u něho i skáče. Proto se určitě porozhlédněte po kvalitní obuvi, kdy samozřejmě záleží, jestli budete sportovat uvnitř haly nebo třeba venku. Kvalitní obuv, která vám dostatečně zajistí nohu, bud zárukou toho, že například při dopadu z výskoku špatně nedošlápnete a neporaníte si kotník.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top