Volný čas

Podzimní deprese je strašák. 3 tipy jak ji zahnat!

Zdroj: unsplash.com

Podzim je nejen obdobím plným barev, ale zároveň i obdobím, ve kterém se o spoustu z nás pokouší typická podzimní deprese. Možná za to může dřívější stmívání, možná za tím stojí citelný pokles teplot – ať už tak či onak, možná i vám připadá, že máte čím dál horší náladu, pociťujete nedostatek energie a uvědomujete si, že jste podráždění. Chcete poradit, jak zahnat podzimní depresi? V tom případě čtěte dál!

Odjeďte si odpočinout!

Pokud vám to situace dovolí, vezměte si v práci dovolenou a odjeďte si odpočinout. Bohatě postačí prodloužený víkend na nějakém pěkném místě, kde se o vás postarají v rukavičkách a kde zapomenete na každodenní starosti. Hotel v Karlových Varech se nachází v klidném prostředí obklopeném přírodou, kde máte možnost hodit starosti za hlavu a nechat se rozmazlovat. Zamluvte si zde pobyt, vyzkoušejte procedury nebo se projděte na nedalekou a všemi známou kolonádu.

Najděte si nový koníček

Máte-li pocit, že na vás padá podzimní splín, zkuste si pro sebe najít nějakou aktivitu, která vás bude bavit a pro kterou se nadchnete. Může to být prakticky cokoli – kurz vaření, nějaká kreativní činnost, začněte se učit hrát na hudební nástroj nebo se naučte háčkovat. Je vlastně úplně jedno, jakou činnost si najdete, důležité ale je, aby vás daná aktivita bavila, abyste se jí chtěli věnovat a aby vás přivedla na jiné myšlenky.

Obklopte se přáteli

Co je lepšího na depresi nežli společnost přátel, kteří vás dokážou rozesmát? Jak je známo, deprese nemá ráda dobrou náladu a s veselím si nerozumí. Pokud máte pocit, že na vás padá depka, obklopte se kamarády, kteří se postarají o to, že se budete usmívat a dobře bavit. Uvidíte, že negativní nálada a rozpoložení budou rázem ty tam!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top