Móda a trendy

Náhrdelníky s kameny mají svůj význam. Chcete vědět jaký?

náhrdelníky s kameny
pixabay.com

Každá žena se ráda zdobí. Chce být krásná vždy a všude. Touží na své okolí působit upraveným dojmem. Často si dáváme hodně záležet na správné kombinaci barev i střihů oblečení, ke kterému volíme ideální doplňky. Jako třešničku na dortu pak zvolíme nějaký pěkný šperk, kterým celý svůj outfit dokonale podtrhneme a dodáme mu ten správný šmrnc.

Náhrdelníky s kameny

Pokud pro sebe hledáte něco více, nežli jen obyčejný šperk, inspirujte se náhrdelníky s kameny. Ty jsou nejen vítanou ozdobou, ale díky přítomnosti drahých kamenů mají i svůj význam. My se společně v dnešním článku na jednotlivé kameny zaměříme a řekneme si o nich něco více.

Achát

Achát je kamenem síly, harmonie, vnitřní rovnováhy a odvahy. Je vhodný i pro těhotné ženy, kdy dokáže snižovat rizika laktační psychózy. Může pomoci při poruchách spánku nebo při problémech s pamětí. Je určený pro znamení Býka nebo Blížence.

Jaspis

Méně známý kámen, který je neprůhledný a může se pyšnit hned několika barvami od hnědé, přes žlutou až po červenou a zelenou. Jaspis je kamenem pozitivní energie, napomáhá zvládat stresové situace, umí i uklidnit. Nosit by jej měli lidé ve znamení Lva, Vodnáře nebo Panny.

Růženín

Růženín poznáte podle jemné růžové barvy. Odjakživa se věří, že je kamenem krásy a lásky, dokáže nastolit klid, podporuje trpělivost. Růženín může nositeli dodat sebevědomí, hodí se pro znamení Berana, Raka, Vah a Býka.

Smaragd

Smaragd je zelený kámen se schopností posilovat paměť, odbourávat deprese a napomáhat lépe zvládnout stresové situace. Může pozitivně ovlivnit léčbu epilepsie, zlepšuje vzhled pleti, může pomoci i s nespavostí. Nosit by jej měli lidé ve znamení Raka a Býka.

Citrín

Citrín je kámen zbarvený do žluta až do zlatova, který je známý tím, že odstraňuje negativní energie, nastoluje klid, pocit vnitřní pohody. Rovněž je to kámen hojnosti, takže dokáže uspokojit nositele, kteří mají pocit, že jim neustále něco chybí. Hodí se pro znamení Lva, Berana a Býka.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top