Móda a trendy

Náhrdelníky s kameny prospívají kráse i duši. Jak poznat, který je ten pravý?

kameny
pixabay.com

Co se šperků týče, v této oblasti dominují především ženy. Ty rády a často nosí nejrůznější doplňky, v podobě náhrdelníků, přívěsků či náramků. Určitě i vy máte šperky rádi, rádi je nosíte, rádi s nimi doplňujete své outfity a rádi se s nimi chlubíte. A víte co? Je to tak v pořádku! Proč se nepochlubit krásným šperkem, který vám lichotí, který podtrhuje vaši krásu a díky kterému se cítíte výjimečně. A přesně takové jdou náhrdelníky s kameny, které nejen krásně vypadají, ale svému nositeli dávají i něco navíc.

Není to jej přívěsek na šňůrce

Pokud jsou pro vás šperky něčím víc, nežli jen obyčejným doplňkem, pak vás určitě náhrdelníky s kameny nadchnou. Nejsou to totiž pouze přívěsky houpající se na šňůrce, mají v sobě něco mnohem více. Každý kámen totiž disponuje určitými vlastnostmi a schopnostmi, kterými na vás působí. Některé kameny uklidňují, jiné naopak dodávají energii, další pomáhají nastolit dušení rovnováhu, jiné jsou symbolem lásky.

Vyberte si podle znamení

Možná si říkáte, jak v pestré nabídce šperků poznáte ten pravý, který vám bude nejen slušet, ale který vám dokáže předat i něco navíc. Šikovným vodítkem pro správný výběr může být vaše znamení zvěrokruhu. Každé znamení má svůj určitý kámen, který na něho blahodárně působí a má pozitivní vliv. Jednomu znamení vyhovuje smaragd, pro jiné je určený ametyst, pro další třeba rubín.

Potěší každého

Pokud se rozhodnete pro pořízení netradičního náhrdelníku s kamenem, pečlivě vybírejte podle toho, komu jej chcete darovat. Potěší totiž každou ženu, pro svůj design nadchne především starší generace. Vybírat můžete nejen podle kamene, ale i podle barvy nebo velikosti. Náhrdelníky se liší i tvarem, který může ve vašich očích hrát důležitou roli.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top