Volný čas

Nápadité možnosti, jak můžete obdarovat milovníka kvalitního pečení

unsplash.com

Zatím co v případě vaření většinou asi budeme mluvit o lidech, kteří k němu nenašli doslova lásku, ale spíš jej potřebují, tak v případě pečení je to něco jiného. Milovníci pečení jsou většinou oddaní této zálibě a velice rádi zkoušejí nové ingredience, recepty a také technologické postupy, které používají.

Přitom právě to poslední mnohdy bývá tím největším problémem, protože jsou možnosti v nových technologických postupech zásadně ovlivněné tím, že potřebujeme na jejich aplikování mnohdy specifické nástroje. A ty právě mohou být i zajímavým vánočním dárkem!

Upečte si domácí chléb

Pro mnohé pekaře je jednou z těch největších vášní pečení domácího chleba. Problémem ale je, že samotné trouby, jaké doma používáme, nemusí mít pro chleba ideální podmínky. Těsto je totiž extrémně náchylné na jakékoliv tepelné výkyvy a ve své podstatě tak může spadnout namísto kynutí. Naopak domácí pekárny na chleba jsou něčím, co vás ničemu podobnému nemá šanci vystavit. Díky nim si tak můžete užívat každodenní pečení, a přitom nemusíte chleba hlídat jako ostříž.

Espuma na speciální pěny

Takzvaná espuma je šikovnou věcičkou, která nám umožňuje dělat překvapivě nadýchané a krémové náplně nebo pěny. Jedná se víceméně o drobné zařízení s bombičkou, které dokáže dokonale našlehat předem připravenou směs. Pro milovníky vláčných dortů a dezertů je tak podobná věc naprostou nutností!

Obyčejné koncovky umí udělat radost

Zdobící koncovky jsou sice drobností za pár korun, ale mnohdy o úspěšnosti dárků více má rozhodovat to jakým způsobem je zacílený, než to, kolik ve finále dárek jako takový stál. Proto může být podobný doplněk naprosto dokonalou vedlejší záležitostí, která udělá ohromnou radost. Mimo toho se takové koncovky často ztrácí, takže častý pekař jejich zásobu ocení.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top