Volný čas

Nečekejte s grilováním na léto!

zdroj: pixabay.com

Správná grilovací párty je velkou společenskou událostí a každý milovník letního počasí a dobrého masa si pod ní představuje ten největší možný relax. Co když se ale léto fláká s počasím anebo je dokonce daleko do letních měsíců? Představte si, že kvalitní grill můžete mít kdykoliv i doma!

Elektronické grily hýbou světem

Jedním z nejoblíbenějších druhů grilů se v posledních letech stávají právě elektronické grily. Jejich ohromnou výhodou je mnohem jednodušší a méně riziková údržba, protože tahání velké zásoby lahve s plynem a následného připojování a odpojování se zcela upřímně bál naprosto každý ať už miloval maso, nebo ne. Domácí spotřebiče v tomto ohledu udělaly ohromný krok a nově lze sehnat opravdu výtečně kvalitní grily víceméně mávnutím ruky v jakémkoli obchodě, ve kterém se na tento sortiment zboží specializují. Naprostá většina všeobecných elektro obchodů a internetových portálů navíc alespoň minimální nabídku grilů vždy nabídne.

Domácí spotřebiče nabízí i kontaktní gril

Kontaktní gril je jednou z novějších, ale velice oblíbenou záležitostí. Jedná se o druh grilu, který je v elektronické podobě velice levný a snadno dostupný. Jenže se s ním dá opravdu kouzlit a takové nádhery jako například dokonalé burgery, pečené tousty, slanina či cokoliv dalšího mu nejsou cizí!

Princip kontaktního grilu spočívá v tom, že má uzavíratelnou podobu s přiklápěcí deskou. Horní deska grilu stejně jako ta spodní kvalitně hřeje a tím získává svojí vekou výhodu. Maso či jakákoliv jiná surovina uvnitř grilu se tak prohřívá a opéká po horní i spodní straně zároveň. Jídlo je tak velice rychle hotové, neztrácí šťávu a je dokonale propečené.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top