Domov

Nemovitosti s problematickými okolnostmi nemusí být nutně na odpis

unsplash.com

Bohužel situace, při níž se dostaneme do špatných finančních poměrů, je u spousty lidí neustále na vlásku a u další spousty může znenadání kdykoliv přijít. A pokud v moment, kdy vzniknou zásadní finanční problémy, máte k dispozici nemovitost, tak dostává celý problém hořkosladkou příchuť.

Na jednu stranu máte v ruce možnosti, jak problém řešit. Na druhou ale dost často lidé přicházejí v dražbách o nemovitosti za doslova směšné částky, které ani nepokryjí pohledávky. Ale dnes už není dražba tou jedinou možností!

Přímý výkup nemovitostí

Samotný výkup nemovitostí může být realizovaný také v případě, kdy je nemovitost a vaše osoba obtěžkána břemeny, jako je například exekuce. Jen některé společnosti se ale do takového nákupu pouštějí, protože ten s sebou nese pochopitelně celou řadu potřebných komunikačních náležitostí a řešení. Pokud ale najdete firmy, které takový výkup nemovitostí dělají, tak máte vyhráno. Rychlost, efektivita a dobrá cena je totiž na vaší straně.

I podíl jako zásadní pomoc

Jenže mimo samotného výkupu celé nemovitosti můžete mít k dispozici i samotný podíl v rámci nemovitosti nebo pozemku. V takovém případě se může zdát, že je problém ještě větší, než se zdá. Mnohé společnosti, ale také výkup podílů dokáží realizovat extrémně jednoduše a kvalitně. Díky tomu tak můžete i podíl proměnit v potřebné finance.

Co když nemáte kam jít?

Nejhorší situací přitom je, když vám hrozí ztráta nemovitosti, ale sami nemáte kam odejít. Co v ten moment můžete dělat? Jednou z mnoha možností je výkup nemovitostí s nájmem, který znamená možnost prodat nemovitost, ale přitom zůstat a bydlet jako jste byli zvyklí. Již v moment prodeje totiž máte připravenou nájemní smlouvu a víceméně nemusíte ani na vteřinu stěhovat svůj majetek.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top