Domov

Nejpopulárnější druhy uspořádání kuchyně, které vás budou bavit

unsplash.com

Uspořádání kuchyně jako takové je jedním z těch nejzásadnějších parametrů, které budeme v rámci jak prefabrikované, tak i kuchyně na míru automaticky volit. Rozdíly, které tím mohou vzniknout, ale mohou být opravdu velké. A to především v tom smyslu, kdy se bude měnit celá řada věcí.

Kuchyně mohou být velice rozdílné tím, jak dokáží nakládat s prostorem, jak moc mohou být přehledné a kolik pracovního prostoru se sem vejde. A ty nejpopulárnější kousky vám představíme právě dnes.

Kuchyně ve tvaru písmene L

Jedná se o víceméně nejčastější druh kuchyně, který potkáváme v rámci větších kuchyní. Zásadním parametrem tady je právě to, že můžeme minimálně v jedné části kuchyně využívat spousty prostoru, který máme doslova přesně na natažení ruky. Mezi těmito výhodami nesmíme také zapomenout na to, že mnohdy mohou podobné kuchyně dokonale pracovat s prostorem tam, kde jsou různé jiné druhy kuchyní špatnou volbou.

Kuchyně s volně stavěným barem

Používané jsou především ve větších prostorách, které najdeme v rodinných domech, které mají dost často kuchyň jako takovou spojenou s jídelnou. V takových prostorech se velice dobře hodí kuchyně na míru, které mohou výrazně lépe pracovat s možnostmi otevřených prostorů. Přitom vám právě jejich struktura s volně stavěným barem jako jakousi přepážkou mohou přijít jako nejlepší nápad!

Napojený bar do „T“

Jedná se o strukturu, která se poměrně málo setkává s uznáním u nás, ale například v zámoří může být takový struktura opravdu dokonalou volbou. Kuchyň jako taková je stavěna v různých tvarech podél stěn, přičemž se na ni dynamicky připojuje bar. Ten má nápaditý tvar do písmene „T“, díky čemuž tak může jednoduše a efektivně využívat prostoru s tím, že si k baru dokáže přisednout i slušné množství lidí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top