Domov

Nevíte, jak oživit svoji kuchyň? Dáme vám pár zajímavých rad a nápadů

pixabay.com

Kuchyň je prostor, který po nějaké době zkrátka přestane bavit a „okouká“ se. Je pak potřeba vymyslet novinku nebo modernizaci, která kuchyň opět posune na novou úroveň, která vás začne plnohodnotně těšit. Dneska vám představíme několik základních nápadů na rekonstrukci, které ji dokáží vnést nový život.

Víte, že kuchyně na míru už nejsou zdaleka tak drahé?

Jakmile se řekne o čemkoliv, že je vyráběno na míru, tak to v lidech evokuje pocit luxusu a hrozné spousty peněz. To možná platilo dříve, ale dnes už zůstává jen luxus. Kuchyně na míru se totiž dokázaly dostat cenově doslova na dostřel kuchyní vyráběných sériově.

V rámci úspory někdy i několika stovek korun vás tak čeká rozhodnutí. Půjdete do předpřipravené kuchyně co nemusí ve vašem prostoru vypadat přesně podle očekávání, nebo naopak přidáte pár korun navíc a rozhodnete se pro dokonale uzpůsobenou kuchyň do posledního detailu?

Podlaha dokáže oživit kompletně celý prostor

Jedním ze způsobů jak oživit celý prostor je také výměna podlahové krytiny. Hlavně ve starších kuchyních se ještě dneska používá klasické staré žlutavé lino. Na pohled příšerné a vlastnosti už také rozhodně nebude mít nejpříjemnější. Moderní podlahy nabízejí rovnou několik zajímavých možností, co do kuchyně instalovat.

Tou opravdu nejzajímavější z nich je nejspíš pokládka vinylové podlahy. Vinyl je moderní materiál, který má oproti svým předchůdcům rovnou několik velice podstatných výhod. Těmi nejzákladnějšími je rozhodně výborná tepelná a akustická izolace, díky níž neuslyšíte sousedy pod vámi a ani vás nebude podlaha studit do nohou. Cena za metr tady může být opravdu vysoká, až by se mnozí zalekli. Jenže vinyl se dodává v podobě jednotlivých parket, takže zde není ani zdaleka taková spousta zbytků jako z lin či koberců v podobě rulí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top