Volný čas

Nevíte, jestli investovat do nádrží na uchovávání paliv na firmě? Pokud váháte, tyto důvody vás přesvědčí

unsplash.com

Kdokoliv se rozhodl, že si pořídí nádrže na paliva přímo na sídlo své společnosti, tak rozhodně neváhal. Ukázalo se totiž časem, že jsou vlastní nádrže na naftu opravdu výbornou výhodou při organizaci, řízení financí i spotřeby vozidel.

Pochopitelně jsou ale lidé, kteří ještě nemají s nádržemi žádné větší zkušenosti, nejistí v tom jestli se jim taková investice může vyplatit. Váhání a podezřívání je pochopitelné. My vám proto dnes dáme hned tři důvody, proč nádrže na paliva rozhodně patří i k vám na firmu.

Neměnná cena paliv na firmě

Jakmile vydáváte vozy denně na doplňování paliv, tak se časem dostanete do problémů s tím, že se velice špatně odhaduje cena nákladů na cestu. Ono v dnešní době dvojnásob platí, že není na trhu s ropnými výrobky skoro žádná jistota a ceny občas připomínají spíše horskou dráhu, nežli graf. U vás na firmě ale nemusíte tento problém řešit. Cokoliv, co totiž budete mít u sebe na pozemku, pochopitelně nemá negativní dopad navýšení ceny paliv, jakmile se tak stane mimo váš pozemek.

Dostatek zásob v době nouze

Že v moderním světě palivová nouze není moc reálná? Ale kdeže… vzpomeňme si, jak byli zvýhodněni všichni, co měli nádrže na AdBlue totálně naplněné před půl rokem. Chvilková krize v dodávce paliv nebo AdBlue zkrátka přijít může. Vy jako společnost na to ale musíte být vždycky připraveni!

Dokonalý dohled nad jednotlivými vozy

U profesionálních nádrží na paliva je běžné, že se aktivují pouze pomocí magnetického čipu. To znamená, že před každým tankováním dochází k jednoznačné identifikaci řidiče či vozidla, které zrovna tankuje. Pro vás to tak znamená možnosti kontrol spotřeby, lepšího plánování a pochopitelně i hlídání toho, zdali řidiči pravidelně neukápne trošku paliva mimo firemní nádrž.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top