Komerční sdělení

Pořiďte si nádrže na dešťovou vodu bez vysokých nákladů!

unsplash.com

Zajisté i vy moc dobře znáte nepříjemný každoroční boj o dostatek vody a vláhy pro váš pozemek. Rok, co rok se lidé snaží šetřit vodu a schraňovat ji pro to, aby nakonec neměli její hrubý nedostatek. Jednou z možností, které patří mezi ta nejelegantnější řešení, jsou právě nádrže na dešťovou vodu.

Jedná se o velice kvalitní systémy, které mohou být výborným řešením takové krize. Jenže mají i svoje jasné nevýhody. Těmi je především ten fakt, že jsou nákladnější než většina dalších řešení. A tento fakt může vyřešit především cílená dotace.

Dotace na dešťovou vodu v praxi

Samotná dotace na dešťovou vodu je jednou z mnoha dotací zabývajících se ekologií, které v minulosti vydalo Ministerstvo pro místní rozvoj. Tyto dotace jsou určené jak pro společnosti, tak i pro jedince a může je tak využívat široké množství lidí.

Základem dotace na dešťovou vodu je pochopitelně pořízení systému samotného. Pokud jej pořizujete u profesionálních společností se zaměřením na tyto retenční systémy, tak máte navíc i reálnou šanci, že za vás dokáže společnost celou dotaci jednoduše podat a vyřešit, aniž byste s tím měli starosti vy.

O jak vysokou úsporu se může jednat?

O výši úspory pochopitelně rozhoduje celá řada faktorů, mezi které patří i pořizovací cena konkrétní soustavy pro nakládání s dešťovou vodou. Neplatí tady ale pravidlo, že čím větší sestava, tak tím větší úspora, protože se zohledňuje také velikost pozemku a další důležité parametry. Vždycky ale počítejte s tím, že taková dotace dokáže pokrýt i desítky procent nákladů, což je rozhodně ohromnou úsporou. V případě profesionálního podání dotace od zprostředkovávajících společností je navíc tradičně vysoká úspěšnost, která se pohybuje i přes pětadevadesát procent. Díky tomu se vám zprostředkování dotace může opravdu vyplatit!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top