Domov

Novodobé sporáky si oblíbí naprosto každý

kuchyně
pixabay.com

Pohled do plápolajícího ohně, praskání dřeva a vůně připravovaného pokrmu na plotýnce. Tohle není scénář z pohádky o babičce, která na chalupě vařila na sporáku. Toto je realita současné doby, jíž může zažívat naprosto každý. Takové atmosféry pochopitelně jenom stěží docílíte za pomoci elektrické nebo indukční desky. Minimálně vám bude chybět zmíněný oheň.

Abyste si užívali výše prezentovaného, je zapotřebí pořídit si do domácnosti nový spotřebič. V žádném případě však nebude na elektřinu ani plyn, nýbrž na dřevo. Na mysli máme tradiční sporáky, které jsou vhodné i do moderních interiérů.

Univerzální sporák na všechno

Představte si starý babiččin sporák zhmotněný v nové a stylové podobě. Několik plotýnek, sklo umožňující nahlédnutí do ohně, trouba pro přípravu buchet, a ještě přidaná hodnota ve formě produkovaného tepla. Přesně takové jsou sporáky v tradičním a nadčasovém designu, které dominují současným interiérům.

Jediné, co potřebujete pro jejich provoz je odvod spalin. Ideální prvek do kuchyně, společenské místnosti, do terasy nebo letní kuchyně. V závislosti na výsledném vzhledu mohou stát sporáky v podstatě kdekoliv. Výrobky nenáročné na provoz a údržbu s minimální spotřebou paliva a se vším potřebným zázemí určeným k plnohodnotnému vaření, pečení a vytápění.

Sporáky s výměníkem

Využitelnost sporáku pochopitelně můžete povznést na daleko vyšší úroveň. Stačí, když při výběru toho správného modelu sáhnete po variantě vybavené výměníkem. Takový sporák je pak schopen po napojení na ústřední topení vytápět i ostatní místnosti v nemovitosti. Takže, proč nespojit dobré s užitečným?

Kvalitní sporáky jsou opět v kurzu a přináší velice nápaditou alternativu k rozšířeným krbovým vložkám a krbovým kamnům. Jejich přidaná hodnota potěší a nadchne spoustu potenciálních zájemců.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top