Móda a trendy

Novoročenky tvořené moderními technologiemi

oslava
pixabay.com

Novoročenky jsou něčím, bez čehož bychom si jenom stěží dokázali představit konec každého roku. Přání, v němž svým blízkým, kolegům a obchodním partnerům přejeme všechno nejlepší do nadcházejícího roku, hodně zdraví, úspěchu a podobné věci.

Zamýšleli jste se ale někdy nad tím, jak takové novoročenky vznikají? Trh je totiž zaplaven nejrůznějšími vzory, jichž lze klasickou cestou výroby docílit pouze stěží. Pokud se chcete v této oblasti dozvědět více, přinášíme vám informace o technologii tisku, jež vládne současné době.

Vznik novoročenky krok za krokem

Na počátku všeho je bezpochyby nápad, ať už jde o text nebo samotný motiv. Ten je třeba následně zhmotnit na originálním papíru, aby výsledek obdarovaného doopravdy zaujal a potěšil.

Novoročenka může vznikat prostřednictvím několika technologických postupů, mezi nimiž narazíte například na termografii. Barva natištěná na papír je ihned práškována a zahřívána na 500 °C. Výsledkem je plastická struktura.

Oblíbené novoročenky vznikají také horkou ražbou probíhající při 130 °C, kdy je na papír nanášena razící fólie. Kapitolou samou o sobě je pak slepotisk, u něhož se motivy na papír nanáší za pomoci raznice. Něco podobného přináší i reliéfní ražba. Ta kombinuje zmíněný slepotisk s horkou ražbou.

Novoročenka může vzniknout díky výseku nebo digitálnímu tisku, který zná z domácích tiskáren bezpochyby každý. Do popředí zájmu se dostává také digitální výsek. Ten si bez sebemenšího problému poradí i se složitějšími obrazci a motivy.

Výsledkem všech výše uvedených technologických postupů jsou pak propracované novoročenky, jež jsou zaměřeny na preciznost i toho nejmenšího detailu. Někdy je možné tyto procesy kombinovat, aby bylo dosaženo požadovaného cíle. Neomezujte se a volte novoročenky přinášející něco více, než jen pouhý standard.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top