Móda a trendy

Dioptrické brýle: Jak vybrat správně?

dioptrické brýle
pixabay.com

Které brýle jsou ty ideální? To je otázka, na kterou je pokaždé jiná odpověď. Pro každého jsou ideální jiné. Každopádně obecně by se měly perfektně hodit k typu obličeje a tváře jejich nositele. Brýle by měly zajišťovat pohodlí při nošení, měly by se hodit a zároveň by měly zajistit perfektní vidění.

Brýle také jako módní doplněk

Kromě toho, že brýle perfektně zlepšují náš zrak, zároveň slouží jako módní doplněk, který slaďujeme pravidelně s naším outfitem. Proto je velmi důležité věnovat pozornost výběru obroučků. Dioptrické brýle dokážou jednoduše podtrhnout Váš outfit nebo celkově změnit Vaši vizáž.

Typy obrub dioptrických brýlí

Typy dioptrických brýlí můžeme jednoduše členit podle obrub a to na bezrámečkové, poloobruby a nebo celoobruby.

Bezrámečkové brýle

Tento typ brýlí je velmi elegantní a na první pohled působí velmi decentně. Jsou nejméně výrazné a často nebývají na první pohled ani vidět. Často bývají v optikách doporučovány lidem, pro které jsou brýle nutností a nechtějí, aby nijak zasáhly do jejich vzhledu.

Brýle s poloobrubami

Kompromisem mezi bezrámečkovými brýlemi a brýlemi s celoobrubou jsou poloobrubové brýle. Co je pro tento typ brýlí typické? Jemně zvýrazní obličej, zároveň však nejsou nijak extra výrazné a doporučují se těm, kteří mají zájem o pouze jemné zvýraznění tváře.

Brýle s obrubami

Když se řekne slovo brýle, většina z nás si představí právě tento klasický typ brýlí, který je s obrubami. Vybírat můžeme z mnoha materiálů od od plastu, kovu až po titan. A designů je také nespočet. Patříte ke sportovnějším typům, milujete ležérní módu, extravaganci nebo si potrpíte na klasické elegantní brýle? V tomto případě se meze opět nekladou. Na své si v dnešní době přijde opravdu každý. Designéři zkrátka myslí na vše.

Na závěr snad jen stačí říct, že záleží na vkusu každém a na tom, co od brýlí očekává.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top