Móda a trendy

Luxusní dámské náramky celebrit: Můžete je mít i Vy

dámské náramky
pixabay.com

Léto je v plném proudu a to je čas, aby vyšli na povrch lidé s módními doplňky, které nejsou v zimě vidět. My se v tomto článku nebudeme zaobírat šperky jako celkem, ale pouze jedním druhem, kterým jsou dámské náramky. Na našem trhu se nepřeberné množství různých druhů náramků. Které náramky však patří mezi absolutní špičku?

Luxusní móda i pro Vás

Každá žena, která si potrpí na módu, nosí ráda šperky, které jsou v současné době v kurzu a zároveň podtrhnout jejich osobitost. Luxusní značka, která je oblíbena na celém světě celebritami, ale zároveň je velmi ojedinělá je Nialaya. Proběhlo Vám právě hlavou, že ji neznáte? My Vám ji přiblížíme.

Značka Nialaya je luxusní značka dámských a pánských šperků. Na trhu je od roku 2009. Jejím zakladatelem je designér Jannik Olander. Pro šperky je typické zakomponování léčivých kamenů, které stimulují duchovní síly. Dále jsou šperky vyráběny ručně a na konci celé výroby čištěny bílou šalvějí, která zajišťuje udržení pozitivní energie.

Zakladatel této značky šperků dbá na to, aby kameny, které jsou použity ve špercích, podporovali vnitřní klid, pozitivní energii a radost nositele. Díky tomu, že podporují osobitost svého nositele, patří k velmi oblíbeným mezi známými osobnostmi po celém světě. K nositelům patří například herečka Jennifer Aniston, zpěvačka Katy Perry a další.

Dámské náramky pro každou příležitost

Mezi luxusní šperky značky Nialaya patří i právě dámské náramky. Vybírat můžete z kolekcí, které se ideálně hodí pro každodenní nošení, ale i pro speciální příležitost. Šperky jsou nadčasové a perfektně podtrhnout jedinečnost svého nositele. A co víc? Nejedná se o šperk, který byste mohli vidět běžně na ulici.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top