Móda a trendy

Oblečte se s ohledem na událost. Tipy, které nezklamou

dámská móda
pixabay.com

Šaty dělají člověka – souhlasíte s textem dané písně? Pokud ano, rozhodně byste měla vědět, jak se oblékat s ohledem na určitý druh události. Pokud nemáte jasno v tom, co se v rámci různých příležitostí hodí a nehodí, podívejte se na několik našich tipů.

Pohodlné oblečení na doma

Nejprve začneme klasikou, kterou je domácí oblečení. Pokud jsou parametry, které by takový outfit měl splňovat, potom sem patří:

  • Kvalita
  • Pohodlný střih
  • Dobrý materiál

Pokud vám záleží i na vzhledu a nechcete jenom tak něco obyčejného a nudného, potom doporučujeme originální trička od Bastard.cz. Proč právě je? Jelikož když přijde návštěva, jsou natolik zajímavé a unikátní, že se ani nebudete muset převlékat.

Teplejší oblečení na zahradu

Využíváte zahradu nejenom k tomu, že zde pěstujete různé rostliny, ale i k tomu, že se jedná o místo, kde pravidelně grilujete? Pokud ano, jsou naším tipem vtipné mikiny s kapucí. Originální volba, jak mít oblečení, které bude pohodlné, jak mít oblečení které bude dobře vypadat a zároveň mít jistotu toho, že vás i v chladnějších jarních, nebo později letních večerech bez jakýchkoliv problémů zahřeje. Ani s tímto tipem nešlápnete vedle.

Společenské oblečení na romantickou večeři

Pozval vás partner na romantickou večeři do vaší oblíbené restaurace? Pokud ano, nezapomeňte se na to náležitě obléci. Co by mělo být samozřejmostí? Pokud chcete dobře vypadat, určitě nic nezkazíte tím, když si vezmete večerní šaty, které doplníte botami na podpatku a kvalitním šperkem. Toto je kombinace, která se k dané události dokonale hodí.

Klasické oblečení na každý den

Na záběr se podívejme i na klasické volnočasové oblečení, ve kterém budete celý den v práci a odpoledne zvládnete i zařizování po městě. Jaké by to mělo být? Hlavní je pohodlnost, která by měla být kombinována s decentností a hlavně kvalitou materiálů.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top