Móda a trendy

Jaké dámské šperky se právě nosí?

dámské šperky
pixabay.com

Odjakživa je známo, že téměř každá žena ráda nosí a ještě raději dostává šperky. A ačkoliv je dnešní doba známá tím, že si na sebe můžeme vzít v podstatě cokoliv, podíváme se na to, co patří k hlavním trendům v oblasti dámských šperků.

Do módy se opět dostává růžové a bílé zlato, barevné kameny, mezi které patří diamanty a safíry, ale mimo to jsou velmi trendy i korálky. K oblíbeným barvám momentálně patří modrá a růžová barva a to se odráží samozřejmě i na špercích. Ten, kdo se soustřeďuje na celebrity a rád mrkne na celý jejich outfit, nemůže si nevšimnout luxusních šperků, které se blyští na krcích, uších, ale i rukou hereček, zpěvaček i modelek z celého světa.

Trendem není jen to, že šperk podtrhává celý outfit, ale zároveň by měl mít i hlubší podtext. Měl by podtrhovat osobnost nositele a vyjadřovat jeho naladění. K takovým dámským šperkům patří i šperky značky Nialaya. Tato luxusní značka nabízí zajímavý výběr jak pro ženy, tak i pro muže. A na co vsadit tento rok?

Jemné náušnice

Letošní jaro a léto se ponose v duchu jednoduchosti, proto neváhejte a vsaďte i Vy na drobné náušničky.

Tenoučké řetízky

Jistě jste se již tak dva roky zpátky setkali s trendem, kterým bylo vrstvení droboučkých řetízků. A to stále platí i teď. Proč nevybrat několik jemných, tenkých řetízků a nenakombinovat je na sebe?

Barvičky

Když píšeme barvičky, nemyslíme barvičky, které vidíte na nějaké párty. Máme na mysli jednoduché šperky s barevnými kamínky v jemných tónech, které se ideálně hodí k letním šatům či topům.

Zlato je stále na scéně

Měli jsme období, kdy se nosily nejrůznější odstíny stříbra, teď je však stále v módě zlatá. Proto neváhejte a pořiďte si zlatý či pozlacený šperk, který se k Vám bude ideálně hodit.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top