Móda a trendy

Oblíbené šperky, které muži nosí ve všech možných příležitostech

pixabay.com

Šperky jsou v případě pánského publika poměrně zajímavým a složitým tématem a musí se upřímně přiznat, že mnohdy pánové mají mnohem vytříbenější a přesnější vkus než kdejaká dáma. Vybírat tak pro pány šperky nemusí být úplně jednoduché a najít takový, který by pyšně nosili často a na různá místa, je ještě mnohem těžší. My vám ale dáme několik možností, co pánům pořídit.

Neexistuje muž, který by pohrdnul kvalitními hodinkami

Jen málo věcí dokáže zaujmout víceméně každého muže, ale kvalitního hodinky mezi takové věci určitě patří. Pánové je mají rádi odedávna, akorát je v poslední době dobré sledovat, zdali chodíte spíše se společenský zaměřeným mužem, nebo sportovcem. Sportovci totiž kvůli spoustě chytrých funkcí dávají před sebelepšími analogovými hodinkami přednost různým fitness náramkům a chytrým hodinkám.

U obojích platí, že čím více funkcí obsahují, tím lépe to většinou bývá, protože pánové mají rádi složitější a obsáhlejší předměty a vzory. Analogové hodinky většinou mohou obsahovat samostatný vteřinový ciferník, ukazatele konkrétního dne nebo dokonce datumu a ty pokročilejší mohou mít zabudovaný i kompas nebo výškoměr. Oproti tomu chytré fitness náramky pak disponují celými desítkami různých funkcí od měření tepu a tlaku, přes krokoměr až po počítadla spálených kalorií, či automatické rozeznávání a počítání různých fyzických aktivit a sportů.

Pánské náramky na ruku ozdobí každé zápěstí

Pokud pak chcete vyloženě šperk, tak pánské náramky na ruku mohou splnit vaše požadavky. Vyrábějí se ze spousty různých materiálů a jsou opravdu kvalitními společníky ve všech případech. Masivnější se hodí na svalnaté a silné zápěstí, tenčí pak na průměrnou šířku ruky. Mezi ohromnou spoustou materiálů od vzácných kovů po dřevo, kůži a drahokamy si pak můžete vybrat. Vždy ale preferujte výběr podle charismatu muže, kterého se chystáte obdarovat.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top