Móda a trendy

Pánské náramky jako vánoční dárek? Rozhodně dokonalá volba!

unsplash.com

Pánové sice sami o sobě často nemyslí na různé módní doplňky, ale přitom kdykoliv jsou některým obdarováni, tak je dokáže doslova nadchnout. Díky tomu tak není pochyb o tom, že by také pánské náramky mohli být dárkem, které zaujmou.

Jedná se o poměrně dost tradiční šperk, který snad jako jediný dokázal přežívat i v dobách jednotlivých módních vln, kdy se šperky i oblečení ztrácelo z denního užívání a ožívalo o dlouhé roky později. Jenže zápěstí, to pánové vždy chtěli a vždy budou chtít náležitě ozdobené.

Ohromný výběr dostupných materiálů

Jednou z věcí, které jsou na pánských náramcích opravdu extrémně populární, je právě velký výběr materiálů. Mezi nejběžnějšími materiály najdete pravidelně široké spektrum jak syntetických a upravených materiálů nebo drahých kovů, tak potkáte bez problémů tak velké množství přírodních a rustikálních kousků. Díky tomu si tak dokáže opravdu každý vybrat přesně to, o co má největší zájem.

Velikosti a tvary dělají hodně

Jednotlivé materiály samy o sobě dokáží poměrně dost dobře promluvit o tom, jaký bude náramek mít charakter a jak moc se k danému člověku hodí. Jenže právě velikost a tvar úpravy pak dokáže ještě více zajistit, že pánské náramky dokonale sednou, nebo naopak vůbec nesednou konkrétnímu člověku. Velikost by se totiž měla vždycky odvíjet přednostně podle velikosti zápěstí. Svalnaté silné zápěstí rozhodně unosí mohutnější kousky, zatím co drobnější zápěstí bude chtít citlivější a menší proporce.

Exklusivní i nenápadné kolekce

Spojení jednotlivých materiálů a jejich způsobů opracování může také dost zásadně rozhodnout o tom, jaká kolekce ve své podstatě bude. Díky tomu se tak není čemu divit, že se standardně na pultech objevují nejen exklusivní, ale také velice obyčejné kolekce, které se hodí pro každodenní nošení.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top