Domov

Zařizujete novou kuchyni? Poradíme, jaké elektro vám nesmí chybět!

pixabay.com

Pořídili jste si domek nebo nový byteček a nyní se pouštíte do zařizování kuchyně? Především ženy se tohoto úkolu nemohou dočkat, protože co si budeme povídat – kuchyně je především jejich královstvím. Pakliže stojíte před výběrem vhodného zařízení do kuchyně, určitě si přečtěte náš dnešní článek, ve kterém vám poradíme, jaké elektro by vám rozhodně nemělo chybět.

·        Rychlovarná konvice nebo kávovar

Zatímco ještě před několika lety byla rychlovarná konvice základní vybavením každé kuchyně, v současné době se stále častěji stává, že je tento šikovný spotřebič nahrazován modernější variantou a tím je kávovar. Podle nás se hodí obojí, kávovar využijete pro přípravu kávy, rychlovarná konvice se bude hodit, až si budete potřebovat ohřát vodu.

·        Stolní a ruční mixér

Dalšími nepostradatelnými pomocníky jsou mixéry. Ty v kuchyni využijete při mnoha příležitostech – k mixování zeleniny, k drcení ledu, pro přípravu chutného a osvěžujícího smoothie, koktejlů a podobně. Základem je stolní mixér, který bude disponovat ostrými noži a který si poradí klidně i s kostkami ledu. Určitě mějte po ruce i tyčový mixér, se kterým se můžete v kuchyni snadno a rychle ohánět.

·        Mikrovlnná trouba

I když se mezi námi najdou tací, pro které je mikrovlnka sprosté slovo, podle nás se do kuchyně hodí a neměla by v ní chybět. Vždycky může nastat situace, kdy si budete potřebovat něco rychle ohřát a strčit jídlo do mikrovlnky je daleko rychlejší, nežli jen pracně ohřívat v kastrůlku na sporáku, nemyslíte?

·        Fritovací hrnec

Jako další nepostradatelný kousek do kuchyně považujeme fritovací hrnec, který využijete především tehdy, pokud si rádi pochutnáte na něčem smaženém. Proč smažit v troubě, kde to trvá dvakrát tak dlouho? Proč plýtvat energií i vašim časem?

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top