Domov

Pár rad, jak vybrat nový smoothie mixér

Smoothie
pixabay.com

Dáte si rádi čerstvou ovocnou nebo zeleninovou šťávu? Sázíte na tuhle dobrotu místo snídaně, svačiny nebo si ji dáte během dne prostě jen tak? V tom případě by vám doma neměl chybět šikovný pomocník v podobě smoothie mixéru, který vám kdykoli připraví čerstvou ovocnou či zeleninovou šťávu. Anebo klidně jejich kombinaci, záleží totiž jen na vašich chutích!

Rada číslo jedna: objem

To první, co by vás asi mělo zajímat, je objem daného mixéru. K dostání jich je totiž několik a vy brzy zjistíte, že není smoothie mixér jako smoothie mixér – víte, jak to myslíme. Vybírejte proto podle toho, jaký objem bude nabízet přenosná nádoba, ve které se dějí všechna ta mixovací kouzla. Odvíjet se můžete podle toho, kolik množství šťávy si připravujete a zda si nádobu berete s sebou nebo vytvořený nápoj přeléváte.

Rada číslo dva: příkon

Další věc, kterou byste určitě neměli brát na lehkou váhu, je příkon daného mixéru. I v tomto ohledu se jednotlivé modely od sebe liší, což se dá logicky očekávat. Smoothie mixéry zpravidla pořídíte v rozpětí od 250 do 350 W, což je tak akorát na přípravu i mraženého ovoce nebo kostiček ledu. Radíme vsadit na zlatou střední cestu, kterou představují mixéry s příkonem 300 W.

Rada číslo tři: nože

Určitě se zajímejte i nože, konkrétně o materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Trefou do černého jsou nože vyrobené z nerezové oceli, která je nejen kvalitní, ale zároveň i dlouho vydrží, protože se netupí.

Rada číslo čtyři: rychlost

V neposlední řadě se zmíníme o rychlosti, kterou může vámi vybraný smoothie mixér disponovat. Pro běžný provoz bohatě stačí pouze jedna volitelná rychlost, kterou disponuje drtivá většina smoothie mixérů, jež jsou v současné době na trhu. Pokud byste chtěli něco více, můžete si připlatit a pořídit si mixér s více rychlostními stupni.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top