Domov

Dokonalá kuchyně? Tradiční rustikální styl má něco do sebe!

rustikální kuchyně
pixabay.com

Nevyhovuje vaše stávající kuchyně veškerým vašim požadavkům, jak na praktičnost, tak i na design? Rádi byste něco jedinečného na pohled? Překvapit by vás mohla tradiční rustikální kuchyně. Jak ji poznáte? Nádech nostalgie, zdobení, řemeslnické zpracování, přírodní materiály a ta vyzařující pohoda. Vzpomínáte na tu kouzelnou kuchyni vaší babičky, tak jí přidejte nový kabát a to je přesně ono.

Kuchyně je srdcem domova

Ne jen tak se říká, že kuchyně představuje jakýsi středový bod celé domácnosti. Právě v kuchyni se většinou celá rodina sejde, kde připravuje pokrmy, ale pak i společně stoluje a komunikuje. V současnosti se kuchyním přidělují ty největší místnosti, aby bylo dostatek místa pro všechny. Jedná se totiž o multifunkční prostor, proto by zde mělo být vyhraněné místo pro přípravu surovin, pak samotné vaření pokrmů, mycí prostor, odkládací prostor a nezapomínejme ani na tradiční jídelní stůl se židlemi. Nikde jinde nemá stolování takové kouzlo jako u jídelního stolu.

I kuchyně potřebuje dostatek světla

Rustikální kuchyně má své očividné kouzlo díky své přirozenosti a ležérnosti. Přírodní materiály, které jsou u tohoto typu kuchyně použity, jsou velmi atraktivní. Na maximální atraktivnosti celému prostoru přispívá dostatek světla. Co to znamená? Máme na mysli nejen dostatek oken a venkovního světla, ale i světlé barvy na zdech a dostatek svítidel. Přece jen na to vaření a stolování chceme vidět.

Závěr

Chcete mít doma také okouzlující rustikální kuchyni? Pak vybírejte z přírodních materiálů, volte světlé barvy na zdi a nezapomeňte na dostatek prostoru pro pohyb a světla. A uvidíte, že vaše kuchyně se promění v nepoznání.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top