Domov

Proč je lepší hledat pronájem bytu s realitní kanceláří?

pronájem bytu
pixabay.com

Snad každý z nás to někdy řešil: hledání vhodného pronájmu bytu, ať už na přechodnou dobu nebo klidně na několik let. Určitě se shodneme na tom, že ačkoli se to na první pohled zdá jako brnkačka, ve skutečnosti to může být docela oříšek. Ani vám určitě neunikly často se opakující zprávy o tom, jak ten či onen při pronájmu bytu naletěl, zaplatil kauci a neměl ve finále ani byt, ani peníze. Není se čemu divit, že se chceme takovým scénářům vyhnout.

Jestli chcete mít jistotu, nechte si pomoci

Spolehnout se při hledání bytu na realitní kancelář není vůbec žádná ostuda. Jasně, pokud hledáte byteček na malém městě, kde žije pár tisíc obyvatel, pak službu realitky s největší pravděpodobností nevyužijete – bylo by to zbytečné, když se v menších městech každý s každým zná. Jakmile ale chcete najít byt například v Praze nebo kterémkoli jiném městě, pak už je rozhodně lepší nechat si pomoci od někoho, kdo tomu rozumí a kdo v tom umí chodit.

Máte to prakticky bez práce

Kdo někdy hledal slušný a solidní pronájem, ten nám určitě potvrdí, že je s tím kupa práce. Musíte vynaložit poměrně dost času na to, abyste procházeli nabídky na internetu, případně na inzertních tabulích – záleží na tom, co preferujete, ale internet je taková klasika, kde najdete opravdu všechno. Pak musíte dané majitele bytů kontaktovat, domluvit si s nimi schůzku a na tu schůzku pak jít. A takhle to uděláte třeba 20x než se vám podaří něco najít. A víte co? S realitní kanceláří tohle vůbec řešit nemusíte. Stačí zpravidla jedna úvodní schůzka a pak už společně s realitním makléřem obcházíte jednotlivé byty, které pro vás vyhodnotí jako vhodné. A to je pořádná úspora času, nemyslíte? Realitka vám nabídne byty ušité přesně na míru a případné papírování pak rovněž řeší za vás.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top