Móda a trendy

Plesová sezona je skoro za rohem. Máte již připravené správné šperky?

unsplash.com

Ačkoliv se to nezdá, tak čas opravdu velice rychle utíká. V srpnu se už pomalu blíží konec prázdnin a než se nadějeme, tak je tady listopad a začátek plesové sezóny. To pro většinu žen znamená období intenzivních příprav. Kontrolování šatů, výběr nových a k tomu pochopitelně i všech dalších doplňků.

Zatím co pánové zkrátka většinou opráší svůj starý oblek, tak dámy oproti tomu vyhledávají ty nejlepší možné kombinace šperků, kabelek, bot a šatů, které nakonec dozdobí i kvalitním účesem a make-upem. Dneska se přitom podíváme na pár rad, podle kterých vybírat šperky.

Pravidlo první, nejdříve si zvolte šaty

Ačkoliv v kdejakém outfitu mohou být dámské šperky nejdražší i nejvýraznější položkou, tak musíme stále myslet na to, že se jedná o módní doplňky. Proto by měl automaticky směr celého outfitu orientovat výběr šatů. A proč čekat právě se šperky, kvůli šatům?

Protože i když vás to nemusí trknout na první pohled, tak mnohdy patří kombinace některých barev mezi ty, co by se daly nazvat až módním faux pas. Například kombinace modré a zlaté sama o sobě vypadá vždycky podivně. Stejně tak například jako když chceme nevýrazné šperky dávat k šatům béžové či šedavé barvy, která je rovněž nevýrazná.

Nejdříve kov, potom teprve komponenty

Podle barvy šatů byste tak měli vždycky v první řadě nejdříve vybírat jaký druh kovu vůbec budete nosit. Zvolit si mezi zlatem a stříbrem navíc není pro většinu žen složité už jenom kvůli tomu, že jednomu z těchto kovů holduje více či méně než tomu druhému.

Jakmile už máme šaty a barvu základního kovu pohromadě, tak přichází ten důležitý moment. Vybrat také správnou barvu komponentů. Komponenty přitom nemusí být nutně jenom drahokamy, mohou to být také perly, nebo i jiné rustikální materiály. V případě volby rustikálních materiálů ale vždy opatrně!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top