Móda a trendy

Připravujete se již na plesovou sezonu? Doplňky mnohdy dokáží být tím nejhezčím!

unsplash.com

Konečně už utekl další rok a pomalu se nám blíží období, které sice přináší chladné počasí a konec léta, ale přitom pro mnohé i jednu z nejoblíbenějších společenských každoročních kratochvil. A tou jsou právě plesy.

Plesová sezona je pro spoustu dívek a žen obdobím, kdy si mohou odpočinout od každodenního stresu a na pár minut se v dokonalém outfitu a líčení cítit dokonale. Již dlouho si ale můžete všímat velice zajímavého trendu, kdy se stávají doplňky skoro mnohem více nápadnými nežli samotné outfity.

Výběr správných šperků je zásadní

Výběr šperků je něčím, co může opravdu dobrý outfit udělat naprosto dokonalým a bezchybným. V mnoha případech je ale potřeba vždy dodržet postup toho, že nejdříve vyberete šaty a až následně šperky.

Důvod je velice jednoduchý, dámské šperky jsou i za běžných okolností mnohdy dost výrazně. Při speciálních účesech, šatech a plesovém osvětlení se ale najednou mohou doslova rozzářit neuvěřitelným množstvím barev. Proto se mohou stát nápadnějšími, než cokoliv jiného budete mít na sobě. Volte proto jako první barvu a střih šatů a až po tomto výběru přemýšlejte, jaké šperky budou dokonale ladit se zbytkem vašeho outfitu.

Dáme bez kabelky dnes není dámou

Kabelky byly vždycky součástí dámských outfitů. Dvojnásob se staly postupem času populární pro společenské příležitosti jako velice elegantní a hezký způsob dokončení celého outfitu. Navíc jsou praktické v tom, že s sebou můžete mít mimo všudypřítomného telefonu také základní make-up či rtěnku, která se může rozpít při jídle a pití v průběhu večera. Takzvaná psaníčka jsou tak sice mnohdy dost drahou, ale velice hezkou a nápaditou součástí outfitů. A pokud se chcete cítit opravdu jako dáma, tak i ve vašem plesovém outfitu nesmí chybět.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top