Domov

Poradíme, jak vybrat skříň, která bude praktická

oblečení
pixabay.com

Jste to u vás v domácnosti právě vy sama, která se stará o to, aby vše fungovalo tak, jak by fungovat mělo? A to hlavně s přihlédnutím na praktickou stránku věci? Pokud ano, měla byste to být i vy, kdo vybere novou skříň. První náš tip se týká místa, kde najít ty pravé. Není nutné kamkoliv jezdit, protože se stačí podívat na internet. A to na web levne-skrine.cz. Uděláte si obrázek hned o celé řadě věcí, které vám pomohou s výběrem. Jaké věci máme na mysli? Je to hlavně:

  • Pestrost nabídky
  • Jednotlivé možnosti
  • Orientační ceny

Velikost skříně

Platí jednoduché pravidlo, kterého byste se měla držet za všech okolností. Pokud máme mluvit o tom, že skříň bude praktická, tak jasně platí, že čím bude větší, tím lépe. Jedině tak získáte dostatečné množství úložných prostorů jak pro běžné, tak i pro vaše sezonní věcí. Při výběru myslete nejenom na současnost, ale i na budoucnost.

Vnitřní uspořádání

Ani to nepodceňujte. Ujasněte si, jaké věci doma máte a jaké budete do skříně ukládat. Je rozdíl, zda vše skládáte do komínků, nebo máte většinu věcí na ramínku, které bude nutné pověsit. Ideální je takové vnitřní uspořádání, které kombinuje dvě tyto věci, a to ještě s možností různých úprav, jako je třeba možnost upravit jednotlivé výšky daných polic.

Otevírání skříně

I když se top nezdá, praktickou skříň je možné umístit i do takových prostorů, kde je jenom málo místa. Stačí pouze vědět, které řešení je tím pravým. Roli zde hraje způsob otevírání skříně. Klasické panty jsou sice klasikou, ale obě křídla skříně vyžadují dostatek místa. Proto doporučíme posuvné dveře. Otevírají se tak, že je jenom posouváte ve vodící kolejničce. Díky tomu není nutný ani jediný centimetr místa navíc. Hlavně v malých bytech, ale třeba i v úzkých chodbách a celkově úzkých předsíních je právě toto konkrétní řešení tím, které lze označit za variantu, která je tou správnou.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top