Domov

Postavte si moderní kuchyni podle nových trendů!

Unsplash.com

Design domácnosti a bytové trendy jsou tím, co v posledních letech opravdu neobyčejně proniká na trh. Dnes už najdeme celé magazíny a weby, které se specializují na tuto oblast designu, a které vám nabídnou dostatek motivace.

Přitom kuchyně je jednou z místností, která se v rámci moderních domácností dostává svým designem do popředí. Hlavní pozornost na sebe svádí už jenom kvůli tomu, že právě zde je v České republice opravdu co dohánět.

Dostatek prostoru jako naprostý základ

Zatím co ve starších kuchyních se s prostorem dost šetřilo a víceméně byly co nejmenší, tak moderní kuchyně je už opravdu prostornou záležitostí. Není žádnou vzácností, že patří mezi ty největší místnosti v domácnosti a je rovnou spojena s jídelnou jako takovou.

Rozhodně je to ale také tím, že moderní kuchyně umí výborně pracovat s proporcemi prostoru vůči pracovním a úložným plochám. Tomuto fenoménu pomohlo to, že jsou kuchyně na míru velice dostupné oproti minulosti. Dnes již jsou kuchyně na míru rozhodně cenově na velice podobné úrovni, jako sériová řešení z podobných materiálů a velikostí. Proto se zajisté vyplatit investovat spíše do nich nežli do prefabrikátů.

Světlo nesmí nikdy chybět

Oproti předchozím kuchyním je opravdu velký skok také v osvětlení prostoru. Zatím co dříve jsme mohli být zvyklí na jeden jediný zdroj světla v kuchyni, tak dneska je to už o něčem jiném. Většinou se používají bodová světla, která mají rovnou několik výhod. Hlavním zdrojem je v nich LED technologie, která má opravdu vysokou životnost čítající dlouhé roky používání. Výměna jako u klasických žárovek vás tak rozhodně nečeká. Mimo toho je ale síť světel výborná v tom, že díky tomu nevznikají tmavá místa a stíny po místnosti. Celá kuchyň tak působí odpočatým a příjemným dojmem.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top