Zdravi a sport

Poznejte tradičního výrobce EKG

doktor
pixabay.com

Doba zastaralých zdravotnických zařízení už je dávno pryč. Vliv na to mají především novodobí výrobci pracující s nejmodernějšími technologiemi a přinášející produkty odpovídající této době. Typickým příkladem je EKG neboli elektrokardiogram, který slouží pro měření správné funkčnosti srdce. S takovým přístrojem se můžete setkat nejenom v nemocnici. Díky tomu, že jsou k dostání i miniaturní holtery, jsou jimi pacienti vybaveni také v domácím prostředí.

Profesionální výrobce zdravotnické techniky

Ke kapacitám v tomto oboru bezpochyby patří společnost SEIVA. Jde o tradičního českého výrobce, jehož produkty lze zpozorovat na mnohých klinikách a ve zdravotnických zařízeních. Jeho působnost na trhu je již od roku 1993. Za tu dobu byly jednotlivé modely přístrojů dotaženy k naprosté dokonalosti.

Tradiční výrobce EKG se pochopitelně nezaměřuje pouze na elektrokardiogramy. V nabídce jsou i mnohé jiné výrobky. Patří mezi ně třeba čekárnové systémy, ergometry, běhací pásy, holtery EKG, ale také krevního tlaku, ultrazvuky, spirometry, lékařské váhy, podtlakové elektrody, pulzní oxymetry a mnohé jiné. Produktové portfolio je opravdu bohaté a pestré.

Z EKG dnes nemusíte mít strach

Pokud jste ještě před několika lety měli obavy z EKG a jiných měřících procesů v nemocnici, dnes tomu bude jinak. Pokrok v tomto směru nelze zastavit, a to je vidět na jednotlivých přístrojích EKG. Naprosto bezbolestná měření, která vás ani v domácím prostředí nebudou omezovat a přinesou přesné a vypovídající hodnoty pro lékaře. Ten je na základě nich schopen předkládat kvalitní výsledky.

SEIVA, to je zaručená preciznost, o níž není třeba zdlouhavě přemýšlet. To vám ostatně potvrdí jakýkoliv lékař či zdravotník, jenž s takovou technikou dlouhodobě pracuje a přichází do styku. Tento tradiční výrobce má rozhodně co nabídnout.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top