Volný čas

Přemýšlíte nad dárkem pro novomanžele? Pár tipů máme!

zdroj: pixabay.com

Jste pozvaní na svatbu a už nyní se děsíte toho, že si nebudete vědět rady s výběrem dárku pro novomanžele? Nežli začnete propadat panice, nebo si snad pohrávat s myšlenkou, že na žádnou svatbu nakonec ani nepůjdete, udělejte si pár minut na přečtení našeho dnešního článku. Ukryli jsme do něho několik tipů na skvělý dárek pro mladou paní a mladého pána!

Peníze

Hned na začátek to ze všeho nejjednodušší a v dnešní době vlastně i takovou klasiku – peníze. Když dnes pár pořádá svatbu, v drtivé většině případů si nepřejí žádné dary, ale místo hmotných dárků uvítají peněžní příspěvek. Pokud si tedy nad dárkem nechcete lámat hlavu, stačí darovat peníze. Na internetu najdete mnoho způsobů, jak je darovat originálně, vkusně i netradičně, takže si stačí jen vybrat.

Elektro

Pokud víte, že spolu novomanželé budou společně zařizovat domácnost, můžete jim to ulehčit tím, že jim darujete nějaké levné elektro. Nikdo po vás nechce, abyste jim kupovali kávovar za třicet tisíc, ale třeba pěkný a kvalitní mixér rozhodně nemůže nic zkazit a po cenové stránce vás úplně nezruinuje.

Zážitek

Znáte nevěstu a ženicha natolik dobře, že si pro ně dokážete troufnout vybrat nějaký zážitek? V tom případě neváhejte a jděte do toho! Vybírat můžete z pestré palety zážitků – od akčních, přes romantické, až po adrenalinové nebo poznávací. Možností je tolik, že pro vás možná bude pořádně tvrdý oříšek vybrat jen jednu jedinou možnost!

Povlečení

Možná si teď ťukáte na čelo, ale věřte, že kvalitní povlečení nikoho neurazí. Kvalitní ložní prádlo totiž nestojí pár kaček, pokud totiž chcete opravdovou kvalitu, pak se budete muset plácnout přes kapsu. I to je důvod, pro který se na vás nikdo nebude zlobit, pokud novomanželům darujete pěkné povlečení do jejich společné ložnice.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top