Móda a trendy

Přemýšlíte o originálním módním dárku pro muže? Máme pro vás pár tipů!

pexels.com

Módní dárky pro muže jsou opravdu zapeklité téma. Málokterý muž totiž tak vytříbený vkus, o který se ráda dělí se svým okolím. Vybrat tak originální dárek z této oblasti je pro celou řadu mužů opravdu složité. Pořád je to ale mnohdy jednodušší než například objednávat elektroniku. Jaké módní dárky by pro muže měly být opravdu sázkou na jistou kartu?

Chodí muž rád do společnosti? Kravaty nikdy neurazí

Kravata je naprosto dokonalým doplňkem do jakékoliv společnosti. Je totiž nositelná jak do nejvyšší společnosti společně se sakem a celým oblekem, tak i do klasické práce nebo na běžné společenské akce. Vyjít si jen tak s fešnou kravatou a košilí přitom není žádná zvláštnost.

Jedná se tak o dárek, který je naprosto dokonale upotřebitelný. Jenže zde musíte dávat pozor na mužův vkus. Většina mužů se nebojí experimentování a pokud mají více barev nebo vzorů kravat, berou to většinou jako jasnou výhodu. Jsou ale barvy, kterým byste se pochopitelně měli vyhýbat. Jaké to jsou? To už si musíte od každého muže zjistit sami.

Pánské náramky na ruku nikdy neomrzí!

Co takhle nabídnout i kvalitní šperk? Není to opravdu až tak těžké, protože muži nosí pravidelně jen dvojici šperků. Celkem dost časté jsou jednoduché stříbrné řetízky na krk a těmi druhými jsou poté pánské náramky na ruku.

U těch můžete počítat s ohromnou výhodou v podobě velkého výběru. Různé náramky na ruku jsou totiž dělány ze spousty odlišných materiálů, mezi které patří drahé kovy i méně tradiční rustikální materiály jako je dřevo, perleť nebo kůže. Univerzálnosti celého šperku navíc pomáhá správnému výběru o to víc. Náramky se totiž vyrábějí jak masivní, tak i jemné. Podle toho si můžete vybrat takový, který bude ladit k zápěstí obdarovaného. Pochopitelně platí jednoduchá rovnice, že čím větší zápěstí, tím masivnější musí být i náramek.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top