Móda a trendy

Přichází teplejší jarní a letní dny, a s nimi i doma nenápadných šperků!

unsplash.com

Volba šperku je velice důležitá nejen podle toho, jaký máte na sobě outfit a jaká je vaše postava a přednosti. Stejnou měrou dokáže být důležitá tak v rámci toho, jaké je roční období. Podle konkrétního počasí a příležitostí si dámy i dívky vybírají šperky dnes a denně.

A jenom málokteré období dává šperkům takovou šanci na to vystoupit do prvního pole pozornosti, jako je tomu u teplých dní v průběhu léta a jara.

Malé, ale přesto nápadné

Šperky, které jsou vhodné do teplého počasí mají jako společný rys především nenápadnost. Většinou se jedná o tenčí řetízky a přívěsky či komponenty, které nejsou příliš těžké a jenom dobarvují celkový vzhled šperku jako takového.

I přesto ale dámské šperky do podobného počasí nezapadnou bez povšimnutí. Většinou jsou totiž schválně dělány v takových tvarech a vzorech, které si dokáží dobře hrát se světlem, kterého je v tomto období spousta. Díky tomu se tak mohou dokonale lesknout při každém pohybu a dokáží tak na sebe už při prvním pohledu upoutat veškerou pozornost.

Dokonalá hra se správnými kombinacemi

Díky tomu, že jsou jednotlivé typy šperků velice nápadné ve svých malých rozměrech, tak dostávají ženy a slečny opravdu dobrou příležitost k tomu, aby mohli správně kombinovat. Měli bychom přitom správně kombinovat především rozdílné kovy, které se užívají. Zlato, bílé zlato nebo stříbro, bychom měli volit hlavně podle dominantní barvy v celém outfitu.

Pokud je tak například dominantní barva modrá, tak automaticky potřebujeme brát bílé zlato nebo stříbro. Naopak pokud se bavíme o rudé barvě, tak se hodí více zlaté předměty. To jsme zrovna předvedli dvě víceméně ideální kombinace. Rozhodně se ale nekladou meze možnostem, jak kombinovat i v případě jiných barevných outfitů.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top