Zdravi a sport

Přírodní kosmetika: Začněte ji používat i Vy

přírodní kosmetika
pixabay.com

Snad každá žena dbá na péči o svou pleť. Taky aby ne, protože je den co den vystavována vlivům našeho okolí, počasí, prostředí, což ji zatěžuje. Aby si udržela stále svůj zdraví vzhled, je potřeba o ni řádně, pravidelně pečovat. Teď však přichází zcela trefná otázka. Kterou značku nebo typ kosmetiky si vybrat z tak velké nabídky na trhu? My vsázíme jednoznačně na přírodní kosmetiku!

Pečujte o svou pleť každý den

O naši pleť musíme skutečně pečovat každý den. Velmi důležité je si uvědomit, že každý typ pleti je zcela jiný a z toho důvodu je tomu potřeba přizpůsobit nejen používanou kosmetiku, ale i způsob ošetřování. Pro suchou pleť se hodí kosmetika bez obsahu alkoholu. Je nutné ji promašťovat nejrůznějšími oleji, mléky a krémy s vitamíny. Ženy s normálním typem pleti mají obrovskou výhodu, protože tento typ si nevyžaduje nijak speciální péči. Samozřejmě je ale důležité dbát na čištění. Rozhodně neprohloupíte, když si jednou za čas dopřejete peeling. Což ale můžete u každého typu. Smíšená plet vyžaduje více druhů kosmetiky na různé části. Na mastnou zónu samozřejmě zmatňující a naopak na suchou část obličeje oleje, krémy a mléka s obsahem vitamínů. I u tohoto typu pleti se vyhýbejte kosmetice s obsahem alkoholu. Na závěr máme mastnou pleť, na kterou nepoužíváme mléka ani krémy, které podporují lesk obličeje. Vybíráme z antibakteriální kosmetiky, která ošetří pleť a zamezí vzniku nečistot. Co se týče líčení, tak vsázíme na matné make-upy.

Přírodní kosmetika je jedničkou na trhu

Ačkoliv můžeme v televizi, letácích i rádiu postřehnout opravdu masivní reklamu na velké množství značek kosmetiky, je třeba být obezřetný. Valná většina těchto přípravků obsahuje barviva, konzervanty a škodlivé chemické látky, které vaší kůže akorát uškodí. Jistotu pro zdravou a přírodně vypadající pokožku představuje přírodní kosmetika. Sehnat se dá v současné době zcela běžně v lékárně i drogériích. Proto o ni zájem stále stoupá a ceny klesají, a tak je dostupná kdykoliv a pro kohokoliv.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top