Zdravi a sport

Moderní přístroje pro EKG

ekg měření
pixabay.com

Doba jde poměrně rychlým a nezadržitelným tempem kupředu. To se týká v podstatě všech oblastí, včetně zdravotnictví. Tam jsou pokroky opravdu výrazné. Jedním z takových je například měření EKG neboli elektrokardiogram. Zjištění správné funkce srdce bylo ještě do nedávné doby spojeno s přemírou nejrůznějších čidel, kabelů a velkými zařízeními. Člověk si mohl občas připadat, jako pokusný králík v laboratoři. Dnes je tomu ale jinak.

Elektrokardiogramy, respektive požadované hodnoty jsou získávány prostřednictvím modernějších přístrojů fungujících na podstatně vyšší úrovni. S tím vším vás ostatně seznámí následující řádky.

EKG Seiva je tou pravou volbou

V současnosti je v tomto směru kladen důraz na bezdrátová zařízení. Jedním z takových je i EKG Seiva Praktik Wireless. Dvanácti-svorkové PC EKG, s pomocí kterého lékař obdrží nejenom přesné hodnoty, ale také ve velice krátkém čase. S výsledky lze navíc široce pracovat.

Tyto typy zdravotnických výrobků mají integrovaný akumulátor, takže není nutný žádný napájecí zdroj. Komunikace mezi počítačem a přístrojem je bezdrátová. K měření EKG pak stačí stisk jediného tlačítka a vše ostatní už se děje bez přispění lékaře. Až tak důmyslné jsou výrobky tohoto typu.

Naměřením hodnot však práce těchto zdravotnických pomocníků rozhodně nekončí.

EKG a následné výstupy

Při využití EKG Seiva lze získat nejrůznější formáty záznamů. Ty si pak může lékař zobrazit prostřednictvím speciálního softwaru. Docíleno je unikátních digitálních filtrací křivek, jež se postarají o mnohem přesnější výsledky. Ty pak lze vytisknout a pracovat s nimi dle libosti.

Výhodou těchto zařízení je také fakt, že jsou schopny sdružovat bohaté databáze mnohých pacientů, respektive výsledky jejich vyšetření. Ty mohou být neustále po ruce. Jak správně můžete tušit, pokrok v této oblasti jednoduše nelze zastavit.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top