Zdravi a sport

Proč jsou elektronické cigarety lepší, nežli ty klasické?

kouření
pixabay.com

Elektronické cigarety se na našem trhu objevují už několik let a nutno dodat, že jejich popularita neustále roste. Kouření elektronických cigaret začíná dávat přednost nejen stále více nových kuřáků, ale i těch, kteří kouří již několik let a doposud znali jen klasické cigarety. Pokud o elektronické cigaretě uvažujete, pak určitě budete chtít vědět, v čem jsou e-cigarety lepší, nežli ty normální. Tak se na to pojďme společně podívat!

Kouření nestojí tolik

Co si budeme nalhávat: ceny za klasické cigarety se neustále zvyšují. Každý rok nás vláda překvapí zvýšením původních cen a některé značky už nyní stojí nekřesťanské peníze. A právě tady se ukrývá jedna z největších výhod, kterou se elektronické cigarety mohou pyšnit: jsou mnohem levnější. Pomineme-li nutnou počáteční investici, která se může na první pohled zdát vysoká, stojí vás kouření jen náplně, jejichž cena se ani zdaleka nerovná jedné krabičce cigaret.

Kouření není tak škodlivé

Pokud bychom se podívali na složení klasických cigaret a uvědomili bychom si, kolik škodlivých látek, nečistot a dalšího botelu s každým potáhnutím vtahujeme do svých plic, byli bychom s největší pravděpodobností velmi nemile překvapeni. Není žádným tajemstvím, že společně s nikotinem do plic vdechujete i dehet a tím si zanášíte plíce, nemluvě o dalších zbytečných a škodlivých látkách. I tady mají elektronické cigarety navrch, protože neobsahují žádný dehet ani další škodliviny.

Kouření tolik nesmrdí

Jednou z největších nevýhod klasických cigaret je onen typický pach, který se snadno dostane do oblečení, kuřákům pak smrdí ruce i vlasy, nemluvě o jejich dechu. Zkrátka to není nic moc, co si budeme povídat. Jakmile ale přejdete na elektronické cigarety, už nebudete muset řešit, že vám vaše okolí nadává kvůli zapáchajícímu oblečení, stejně jako se nebudete muset trápit ze zažloutlých prstů nebo třeba knírku.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top