Recepty

Přírodní antibiotikum od našich babiček

huffingtonpost.co.uk

Od pradávna víme že babičky jsou nejlepší kuchařky ale i léčitelky, tento recept vyléčí všechny infekce a viry.

Ingredience :

1/4 šálku nakrájeného česneku

¼ nastrouhaného zázvoru

2 lžíce strouhaného křenu

700 ml jablečného octa

1 čerstvá feferonka

Příprava :

Připravíme si mísu a dáme do ní všechny ingredience až na ocet, připravenou směs dáme do vysoké sklenice s víčkem. Pokud máte část sklenice naplněnou, zalijte vše jablečným octem.

Sklenici uzavřeme a vše protřepeme. Uzavřené sklenice  necháme dva týdny v lednici a nebo na nějakém místě kde je chlad, sklenici pár krát za den ještě protřepejte. Když je směs odpočinutá přecedíme ji a pak už ji můžeme uchovávat při pokojové teplotě.

Pokud už jsme nemocný, užíváme až pět lžic denně. Můžeme směs používat i jako preventivní opatření to ale postačí jen jedna lžíce za den.

 

Zdroj : pixabay.com

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top