Zdravi a sport

Proč se rozhodnout pro elektronickou cigaretu?

kouření
pixabay.com

Kouření je neustále řešeným tématem a to nejen v běžné společnosti, ale neustále se upravuje legislativou. Nejvíce byli milovníci cigaret šokováni dopadem protikuřáckého zákonu, který je postihl všechny. Ten dopad zajisté však pocítili i majitelé restaurací, a to hlavně ti, kteří nemají součástí jejich podniku i nějakou venkovní terasu, kterou by mohli využít právě kuřáci. Tato situace však hraje ještě více do karet elektronickým cigaretám, proto se podíváme, jaké výhody spočívají v e-kouření.

Možnost kouřit kdykoliv

Jak jsme již výše zmínili, zákon nám velmi úspěšně omezil místa, kde kouřit nemůžeme. A netýká se to pouze barů a restaurací, ale i určených veřejných míst. Na elektronickou cigaretu se však tento zákon nevztahuje, proto když si ji pořídíte, budete si moct kouření užít kdykoliv a kdekoliv se vám bude chtít.

Ekonomická nenáročnost

Kuřáci jistě moc dobře vědí, že kouření není žádná sranda. Finančně se to pěkně vyšplhá, protože cena cigaret rozhodně neklesá, ba naopak. Proto se mnoho kuřáků nakonec rozhodne právě pro tuto formou kouření, kterou jsou elektronické cigarety, protože ušetří, někdo uvádí, i 70% nákladů.

Naše zdraví

Klasické cigarety obsahují škodlivé látky, mezi které patří například karcinogeny, dehet atd. Což elektronické cigarety neobsahují. V elektronických cigaretách, respektive v náplních, které se do cigarety dávají, obsahují pouze nikotin a samozřejmě vodu, dochucovadla, potravinářská barviva a další. Nicméně když si sepíšete výčet škodlivých látek v e-cigaretě a v klasické cigaretě, elektronická cigareta je na tom podstatně lépe.

Zdraví i pro naše okolí

Z elektronické cigarety při kouření vychází pouze pára. Naopak oprati normální cigaretě velmi příjemně voní, což ovlivňuje náplň, která je zrovna uvnitř cigarety. Tato pára nijak neškodí okolí, proto ji můžete libovolně vyfukovat, aniž byste tím nějakým způsobem obtěžovali lidi okolo Vás. Mnoho kuřáků si ani neuvědomuje, že svým kouřením škodí i svému okolí.

Prostředek při odvykání

Mnoho majitelů elektronických cigaret si ji pořídili z jednoho jediného důvodu, a to z toho, že chtějí mít své kouření pod kontrolou a zároveň ho tak omezit. A ono to opravdu funguje. Velmi jednoduše si můžete regulovat množství nikotinu, které chcete kouřit, neboť ho máte uvedené u každé náplně a tak si ho postupně snižovat na nulu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top