Domov

Pronajímáte svůj byt a nevíte, jak jej zabezpečit? Dáme vám dvě dobré rady

pixabay.com

Pokud máte k dispozici byt ve kterém nebydlíte, tak je vždy ideální nabídnout jeho pronájem. Zaprvé máte jistotu, že je v bytě vše v pořádku z technického zázemí. Byty totiž mají stejnou tendenci jako automobily, zkrátka neužíváním hrozně rychle chátrají.

Druhou výhodou je ale i fakt, že by měla každá vlastněná nemovitosti vynášet peníze, minimálně na svůj vlastní provoz a údržbu. Pro spoustu lidí je ale pronajímání nemovitostí zaslouženým strašákem. Dneska vám poradíme dva způsoby, jak můžete spoustu svých starostí, jednoduše vypustit.

Správa nemovitostí váš ochrání před nebezpečím

Spousta nebezpečných situací vychází z těch, které za vás může správa nemovitostí vyřešit víceméně okamžitě. Správa bytů je službou, při které dáváte byt do područí realitní kanceláře. Ta si bere poplatek, který vychází z ceny pronajímání nemovitosti, díky čemuž nemusíte mít obavy z toho, že vás cena služby dostane do mínusu.

Realitní kancelář se potom postará v rámci správy o to, aby byla nemovitost naplněna ověřenými klienty. Následně se postará také o všechny další náležitosti od komunikace s klientem, přes vybírání financí, až po kompletní technologický dohled nad staveb vašeho bytu.

Pojištění nemovitosti před poškozením

Druhou možností je poté investice do pojištění. Druhů pojistek je celá řada, a v případě bytů je opravdu nejlepší možností pojištění na hmotnou škodu. Může totiž dojít kupříkladu nehodou nebo technickou závadou k takové poruše, co způsoby hmotnou škodu nejen u vás, ale také u vašich sousedů. Nevýhodou ale je, že jsou tato pojištění do značné míry nespolehlivá. Často dojde k problémům při plnění pojistné události, když není dokonalá dokumentace, či splněny všechny povinnosti. Za zmínku ale stojí i fakt, že u některých pojistek, je okamžitá výplata alespoň částečné jistiny garantovaná.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top