Domov

I moderní kuchyně na míru mohou udržet tradiční designové prvky

pexels.com

Kolem kuchyní na míru koluje poměrně velké množství mýtů. Ty se většinou týkají cen, nebo čekání na jejich výrobu, ale také toho, jak takové kuchyně vůbec vypadají. Lidé mají právem takovou představu, že moderní kuchyně na míru znamenají vysoce estetický kus nábytku, který zapomíná na tradiční designové prvky a proporce.

Opak je ale naprostou pravdou! Kuchyně na míru, stejně jako kterýkoliv jiný sortiment dělaný přesně podle předlohy, dokáží svým zvláštním způsobem ctít i prvky tradičních kuchyní. A to takovým způsobem, který vás rozhodně osloví.

Estetika stále na prvním místě

Rozhodně ale neočekávejte, že by současně vyráběné kuchyně úplně vybočili z moderních trendů a vrátili se zpátky do minulého století. Zcela naopak, dokáží takové moderní kuchyně nabídnout svým majitelům originální fusion starého, velice tradičního vzhledu a moderního porovnání s vysokými nároky na estetiku.

Tradiční materiály jsou stále v kurzu

Ačkoliv kompletní vzhled kuchyně a její organizace může plně spadat do kategorie moderních kuchyní, tak původní materiály rozhodně z trhu neustupují. Zcela naopak jsou moderní kuchyně na míru k dispozici i v celé řadě tradičních materiálů, které ctí ve všech ohledech.

Především oblíbené, a velice elegantní, jsou kuchyně jejichž hlavním stavebním materiálem zůstávají různé druhy kvalitně opracovaného dřeva. Zpravidla bývá u takových kuchyní i vyšší pořizovací cena.

V kurzu jsou především „Viktoriánské kuchyně“

Tento trend pochází ze staré Anglie, a i v dnešních moderních dobách se rozhodně jedná o jednu z těch tradičních kuchyní, které jsou velice oblíbené od celé řady klientů. Viktoriánská kuchyně jako taková je specifická tím, že kombinuje masitý, elegantně zdobený nábytek, a venkovský vzhled. Součástí takového designu jsou tak běžně sušené květiny, byliny a typické venkovské prvky.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top