Domov

Rustikální nebo moderní kuchyně na míru? Která vám bude víc vyhovovat?

pixabay,com

Rustikální kuchyně jsou v mnoha ohledech naprostým opakem těch moderních, zajisté vás především „praští do očí“, že je zde zcela odlišná volba materiálů i některých barevných a tvarových variant. Které by tak pro vás mohly být těmi nejlepšími?

Rustikální kuchyně pro milovníky tradic a romantiky

Rustikální je v hodně volném překladu něco jako přírodní. Rustikální strava se věnuje přírodním surovinám s minimálními úpravami a stejně tak i rustikální styl kuchyně se věnuje práci s přírodními materiály, které jsou upraveny ve své přirozené podobě. Základem takových kuchyní je tak pochopitelně dřevo, které se u kuchyně na míru a kvalitnějších výrobků skládá především z masivu. Neboli útvarů složených z jediného kusu materiálu, které mají zcela odlišné kvalitativní i vzhledové vlastnosti.

Výsledná kuchyň pak může pro mnohé lidi působit staromódně a trošku temně, ale rozhodně nepůsobí neestetických či zanedbaným dojmem. I rustikální kuchyně totiž pochopitelně nesou známky moderní architektury, které ale nenaruší příjemnou atmosféru tradičních kuchyní.

Moderní kuchyně na míru jsou vrcholem luxusu

Moderní kuchyně se pak pohybují zcela opačným směrem a v popředí je pochopitelně vysoká estetika a také použití moderních materiálů. Mnohem častěji se tak setkáme s dokonale hladkými kovovými a plastovými plochami, které zkrášlují populární kameninové vzory.

Součástí takto připravených moderních kuchyní jsou pak i pochopitelně plochy z vysoce estetické nerezové oceli, která je i výtečným povrchem pro jednoduchý úklid. U moderních kuchyní se rovněž nejčastěji potkáváme s dalším prostředkem pro stavbu kvalitních kuchyní, a to jsou vestavěné spotřebiče. Ty nejen svojí funkcí, ale také architekturou podtrhávají veškeré cíle a rysy, které si moderní kuchyně kladou.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top