Domov

Slyšeli jste někdy o správě nemovitostí? Překvapí vás, co všechno je schopná vyřešit!

pexels.com

Správa nemovitostí se dá nejlépe popsat asi jako balíček spousty služeb v jednom. Všechny jsou přitom specializovány na to, aby pomáhali majitelům nemovitostí s jejich nakládáním, údržbou a také s jejich klienty. I nás ale dokázalo překvapit, jak moc je správa nemovitostí všestranná a co vše může obsáhnout. Pojďte se na to nyní podívat také!

Správa bytů a domů začíná od komunikace s nájemníky

Ono to zní dost jednoduše a ve své podstatě to jednoduché tak je. Jakmile totiž dáte svoji nemovitost do područí realitní kanceláře, tak se zbavujete naprosté většiny povinností, co byste jinak museli řešit. Jednou z nich je například komunikace s nájemníky, která může být opravdu vyčerpávající. Dvojnásob, pokud vlastníte více ubytovacích jednotek.

Vedle komunikace se ale správa bytů postará také o jejich obsazení. Přitom dává realitní kancelář pozor na to, aby se do vaší nemovitosti nedostali nedůvěryhodní lidé. Při ubytování jsou tak lidé nejdříve prověřeni v registrech a teprve potom dostávají možnost ubytování.

Technické, právní i finanční jistoty

Nejzajímavější jsou pro klasického podnikatele určitě jistoty. A že jich správa nemovitostí ani zdaleka nenabízí málo! Asi tou nejdůležitější jistotou v práci a podnikání je pochopitelně finanční. Finanční jistoty v rámci pronajímání nemovitostí vám ale nabídne opravdu jen málokdo a realitní kanceláře to dokážou.

I když přestanou vaši klienti plnit svoje povinnosti, tak váš příjem od realitní kanceláře je garantovaný. Jakmile je tedy někdo ubytovaný, tak máte svůj příjem bez okolků vždy jistý. K přehlédnutí ale není ani jistota z pohledu technického stavu nemovitosti. Správa nemovitostí totiž nabízí i nonstop havarijní servis a pochopitelně také technologický dohled nad nemovitostí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top