Zdravi a sport

Smoothie je zdravá domácí dobrota, na kterou potřebujete naprosté minimum!

unsplash.com

Určitě vás nemohlo minout téma smoothie nápojů, které jsou každým dalším rokem mnohem a mnohem oblíbenější. Ovocné nebo zeleninové nápoje plné krásných barev a chutí, a především kvalitních živin a cukrů, jsou velice oblíbené nejen v barech, ale i domácnostech.

Jedním z důvodů, proč jsou tak oblíbené je například i fakt, že se jedná o naprosto dokonalý koncept. Ingredience na smoothie má skoro každý neustále doma, je levné a přitom nabídne spoustu zážitků a nepotřebujete na jeho přípravu ani žádné drahé domácí elektro.

Jaké domácí elektro zvolit na dobré smoothie?

Domácí elektro je tím prvním, co začneme v tomto tématu řešit. Jde totiž o to nejdůležitější, co vám udělá dokonale nadýchané a chutné smoothie. Jednou možností jsou klasické mixéry. Jsou levnější a dostupnější, ale rozhodně nedisponují takovou kvalitou, jako specializované stroje.

Pokud koupíte domácí elektro určené konkrétně pro výrobu smoothie, tak se můžete připravit na dokonale našlehaný a vláčný nápoj, který vás prostě už na první pokus dokonale osloví. Hlavní výhodou specializovaných strojů na smoothie je fakt, že mají výkonný motůrek daleko od nádoby na suroviny. A proč, že je to tak důležité? S ohříváním se totiž pomalu mění chuť i barva k horšímu a u klasického mixéru můžeme s tímhle problémem narazit.

Co vše se může hodit do smoothie?

Odpověď na tuto otázku je velice jednoduchá – téměř vše, co máte rádi. Oblíbené jsou jak čistě ovocné nebo zeleninové smoothie, tak i jejich kombinace. S ovocem se například velice často kombinují bylinky jako máta nebo rozmarýn a zdravé druhy ovoce jako špenát či červená řepa. V tomhle ohledu se meze nekladou. A nezapomínejte na to, že do smoothie můžete přidat i mléko či jogurt a otevřít tak další stovky zajímavých kombinací.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top