Domov

Špatný spánek může značit jednu z těchto velkých chyb!

pexels.com

Spoustu lidí trápí špatný a nekvalitní spánek, který se poté projevuje celodenní únavou, bolestí zad a hlavy a postupujícím vyčerpáním, které jen dynamicky prohlubuje. Mnohdy se ale jedná o chyby, které jsou všeobecně známé a dá se jim tak poměrně jednoduše předcházet. Dnes si povíme ty nejznámější, které to jsou.

Příliš velké teplo v pokoji a špatný vzduch

Jedná se o problém, který známe především ze zimních měsíců. Zatím co venku panují nepříjemné mrazy, tak uvnitř našeho království si užíváme teplého vzduchu. Jenže stejně tak jako pro náš organismus přináší teplo prospěch v celý den, může naopak škodit během spánku.

I když spousta lidí zapláče, je potřeba pravidelně před spánkem otevřít okna a v místnosti udělat čerstvý průvan. To vám pomůže především přinést chladnější vzduch do místnosti a vymění se jinak zatuchlý vnitřní vzduch.

Šetření na matracích a roštech se nevyplácí

Dalším důvodem je šetření na matracích a roštech. Pravdou je, že opravdu kvalitní matrace a rošty nejsou rozhodně levnou záležitostí. Jenže při dobrém nákupu nám mohou vydržet celé roky a každý den nám budou vracet investici zpět v podobě kvalitního spánku.

Lidé často nechápou fakt, že také levné matrace mohou být kvalitní. Je ale potřeba matrace vyhledávat u společností, které se na jejich výrobu a prodej specializují. I nejlevnější matrace od profesionálů totiž ironicky dokáží předčít jinak dražší matrace z hobby marketů.

Vedle matrací je důležité zvolit i správné a kvalitní rošty. Rošty můžete koupit z různých materiálů, s různou tvrdostí a součástí je pochopitelně také správná kombinace s konkrétními druhy matrací. Většinou bývá v dokumentaci nebo popisu od výrobce vždy uvedeno, jaké rošty máte s matracemi ideálně kombinovat pro co nejlepší výsledek.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top