Domov

Moderní kuchyně vás překvapí svým rozhledem a otevřeností

pexels.com

Bytové trendy se v posledních letech posouvají neuvěřitelným tempem kupředu. Pravdou je, že celá řada starších trendů a zásah dnes už v bytovém interiéru rozhodně neplatí. Kuchyně zde patří mezi prostory, které prošly v posledních letech největší změnou.

Původně se na kuchyně pohlíželo jako na čistokrevně praktickou místnost, stejně jako na technickou místnost nebo další podobné. Dokonalost jejich zpracování tak nebyla dlouho nijak vysoká. Poslední trendy ale berou kuchyni jako srdce domácnosti a ta konečně získává dostatek pozorností, který si jistě zaslouží. Čím vám dokáží moderní kuchyně na míru nejvíce oslovit?

Dokonalé světlo kdekoliv v kuchyni

Jednou z největších výhod je dokonalé osvětlení. V minulosti se víceméně používalo jediné světlo z jednoho bodu, které bylo případně doplněno například o klasické světlo na spodu linky pro lepší osvětlení pracovní desky. V moderní kuchyni už nemá takové světlo prostor. Je používána přirozená hra denního světla a o dokončení kvalitního osvětlení se následně starají bodová světla, která ze stropu snášejí rovnoměrnou vrstvu světla do místnosti.

Velice čisté tvary i materiály

Čisté tvary zde získávají naprosto nový rozhled. Od složitých detailů se moderní kuchyně dostávají do maximální praktičnosti a jednoduchosti, kterou jsou schopny nabídnout. To všechno je navíc vylepšené o to, že jsou moderní povrchy mnohem lépe omyvatelné. Není na nich vidět zároveň tolik nečistoty.

Mezi často používané plochy patří například lehké kovové slitiny, které jsou pokryty vrstvou připomínající příjemnou gumu, která je lehce omyvatelná a s tím zároveň i odolná. Jako plocha pro práci a úklid se potom začala i v bytovém interiéru používat nerezová plocha. Tu jsme z minulosti znali například z profesionálních kuchyní, kde se rozhodně osvědčila jako efektivní volba.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top